Skip to main content

Поширені запитання про презервативи та розміри презервативів

Поширені запитання

Отримайте відповіді на всі ваші запитання про презервативи, розмір презерватива та MISTER SIZE як найбільш підходящий для вас презерватив.

Маючи бачення "Досконалість у презервативах", наша творча команда Vinergy постійно працює над тим, щоб зробити презервативи ще кращими - ще більш чуттєвими. Наша заява: секс з презервативом повинен бути таким же гарним, як і без нього! Ми прагнемо до цього щодня. Після майже 20 років пристрасті та досвіду роботи з презервативами правильного розміру, ми запустили лінію Mister Size. MISTER SIZE - це презерватив, який виглядає як презерватив, захищає як презерватив, але зовсім не відчувається як звичайний презерватив під час використання. Чому? Тому що чоловіки та жінки майже нічого не відчувають. Але не тільки незначна товщина є помітним підсилювачем задоволення: MISTER SIZE доступний у семи різних розмірах - адже найкращий екземпляр для кожного чоловіка дуже індивідуальний.

Хочете дізнатися більше про переваги Mister Size? Ви можете знайти все тут

Тут ви можете легко і зручно виміряти розмір презерватива за допомогою 3 різних методів

Безпека методів контрацепції розраховується відповідно до Перлового індексу, але жоден контрацептив не є на 100% безпечним. Презервативи мають перловий індекс 2-12, що означає, що зі 100 жінок, які користуються презервативами протягом року, від 2 до 12 завагітніють. У більшості випадків такий високий показник пов'язаний з помилками у застосуванні презервативів. Ви можете дізнатися більше про правильне використання в FAQ 18. Однак, коли мова йде про захист від ІПСШ, таких як ВІЛ, сифіліс, гонорея, гепатит В і гепатит С, презерватив забезпечує дуже високий рівень захисту.

Презервативи - це гумові тонкі оболонки, які використовуються під час сексу для захисту від небажаної вагітності та ІПСШ. Презервативи надягають на ерегований статевий член перед статевим актом і є одним з небагатьох засобів контрацепції для чоловіків, окрім стерилізації.

Презервативи насправді не мають жодних побічних ефектів. Однак, якщо у вас є алергія на латекс, вони можуть викликати алергічну реакцію. Близько 2% людей страждають від алергії на латекс, тому їм доводиться використовувати презервативи без латексу.

Інші побічні ефекти, такі як удушення, сповзання або втрата чутливості, зменшуються або їх можна повністю уникнути, якщо використовувати презерватив правильного розміру.

Майже половина всіх пар (48%) користуються протизаплідними таблетками, інша половина (47%) - презервативами. Всі інші засоби контрацепції становлять лише невелику частку. Звичайно, деякі пари використовують кілька контрацептивів одночасно, наприклад, презерватив і таблетки.

Більшість чоловіків використовують презервативи для контрацепції. Щоб презерватив дійсно захищав вас, важливо знати, як правильно ним користуватися, і використовувати презерватив правильного розміру. Окрім захисту від вагітності, презервативи також захищають від ІПСШ порівняно з іншими контрацептивами.

Презервативи підпадають під дію Закону про медичні вироби і тому повинні бути сертифіковані. Це можна розпізнати за знаком CE на упаковці. Щоб презерватив був дійсно безпечним, він повинен ідеально підходити за розміром. Занадто малий презерватив може легше порватися, а занадто великий - зісковзнути.

Так, кожен чоловік може використовувати презервативи. Незалежно від розміру та форми пеніса, існує відповідний презерватив, наприклад, Mister Size, у 7 різних розмірах від номінальної ширини 47 мм до окружності 69 мм. Крім того, всі презервативи можна розтягувати. Проблеми з ерекцією часто виникають через те, що презервативи не підходять за розміром. Для алергіків на латекс існують презервативи без латексу, але, на жаль, поки що не в такій кількості різних розмірів.

Так, але ви повинні бути здатні закачати в презервативи 18 літрів повітря, щоб вони не лопнули. Однак, дуже важливо знати, як їх надягати і використовувати під час статевого акту. Найпоширеніші причини, чому презервативи рвуться, - це неправильне застосування, неправильний розмір пре зерватива або невідповідне зберігання.

Так, тому що під час орального сексу сперма може потрапити в організм через рот і спровокувати ВІЛ-інфекцію. Особливо тонкі презервативи, такі як Mister Size, також підходять для орального сексу.

Якщо ерекція слабшає під час надягання презерватива, це, як правило, пов'язано з тим, що чоловік боїться зробити щось не так під час надягання, або з тим, що ви не настільки впевнені, як хотіли б, коли відкриваєте презерватив. Молоді, недосвідчені чоловіки особливо схильні до цього. Допомагає спочатку самому користуватися презервативами і потренуватися з ними, навіть під час мастурбації. Потім, коли ви вже звикнете до них, ви можете використовувати презерватив самостійно під час статевого акту або попросити партнера надіти його на вас.

Це сталося: Презерватив порвався. Для того, щоб уникнути небажаної вагітності, існує можливість прийняти протизаплідну таблетку. Протизаплідні таблетки приймають максимум через 48-72 години після того, як презерватив порвався. Однак, в будь-якому випадку, прийом слід обговорити з гінекологом або фармацевтом, оскільки важливо бути поінформованим про ефективність та побічні ефекти з медичної точки зору.

Якщо презервативи завжди були вам завеликі, спробуйте презервативи Mister Size 47 або 49. Ці презервативи мають номінальну ширину 47 або 49 мм, а отже, вони менші за презервативи 52-54 мм, що продаються в аптеці.

В основному, всі лубриканти на водній основі підходять для використання з презервативами Mister Size. Крім того, завжди перевіряйте на упаковці, чи рекомендує виробник використовувати їх з презервативами. Лубриканти на масляній основі, такі як силіконова олія, не слід використовувати з презервативами Mister Size, оскільки вони руйнують латекс.

Всі презервативи, як тонкостінні, так і товстостінні, підпадають під дію одного і того ж європейського стандарту EN ISO 4074, який стверджує, наприклад, що в презерватив можна накачати 18 літрів повітря, і він не лопне. Це означає, що тонкі та товсті презервативи відповідають однаковим стандартам безпеки.

  1. Презервативи завжди слід зберігати в сухому прохолодному місці. Прямий вплив тепла робить презервативи крихкими. Також важливо, щоб герметична плівка не була пошкоджена, а термін придатності не був вичерпаний.
  2. Щоб не пошкодити презерватив, не використовуйте гострі предмети, такі як зуби або нігті, щоб не пошкодити його.
  3. Перевірте, в якому напрямку можна розгорнути презерватив. Якщо він не розгортається, значить, його надягли на пеніс неправильно. Однак сперма може вже потрапити на презерватив. Тому не просто переверніть його, а використовуйте новий презерватив!
  4. Притримуйте резервуар великим і вказівним пальцями, щоб не було повітряної подушки. Відтягніть крайню плоть трохи назад і повністю натягніть презерватив з резервуару на твердий пеніс.
  5. І маленька порада: завжди тримайте готові до використання презервативи поруч, щоб ви могли почати відразу, не шукаючи їх :-)

Так! Презервативи Mister Size є веганськими. Презервативи Mister Size не містять жодних інгредієнтів тваринного походження або побічних продуктів тваринного походження, жодні інгредієнти або побічні продукти тваринного походження не використовуються у виробництві та процесі виробництва, і вони не тестуються на тваринах.

Як правило, презервативи слід зберігати при температурі не вище 30°C протягом тривалого періоду часу. Також не слід постійно зберігати презервативи під прямими сонячними променями. Однак короткочасне зберігання протягом 3-4 днів в умовах екстремальної спеки до 40°C, наприклад, під час транспортування поштою, в автомобілі або на пакувальній станції, можливе без проблем. Тож навіть влітку ви можете без жодних турбот замовляти презервативи онлайн або брати їх з собою в подорожі. Більше інформації можна знайти тут.

Презервативи захищають не лише від небажаної вагітності, але й від таких захворювань, як СНІД чи гонорея. Тому презервативи - це більше, ніж просто засіб контрацепції. Правильно підібраний розмір презерватива також забезпечує максимальну безпеку та повноту відчуттів. У той же час, вашому партнеру не потрібно боятися побічних ефектів гормонів при прийомі протизаплідних таблеток.

Ні, довжина презерватива не важлива, ви можете розгорнути його настільки, наскільки вам потрібно. Важливою є ширина презерватива, тому що від неї залежить, чи добре він буде сидіти. Ширина презерватива називається його розміром. Правильно підібраний розмір презерватива забезпечує максимальну безпеку і найкращі відчуття під час сексу, адже нічого не сповзає і не тисне.

Ми виробляємо презервативи Mister Size у Малайзії з міркувань сталого розвитку, оскільки необхідний нам натуральний каучук росте саме там, і таким чином ми можемо уникнути зайвих маршрутів транспортування матеріалів. Наші презервативи виготовляються компанією Karex, найбільшим виробником презервативів у світі. Наша команда неодноразово бувала на виробництві і знає виробничий майданчик, а також людей з відділу виробництва та якості, які дбають про найвищу якість продукції. Більш детальну інформацію про соціальну та екологічну стійкість компанії Karex можна знайти тут у розділі "Соціальна відповідальність".

Дізнайтеся більше про презервативи

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Сексуальні знання про презервативи

Визначте правильний розмір презерватива за 4 простих кроки

Використання презервативів правильного розміру є важливим для надійного захисту. Тут ви можете дізнатися, як визначити правильний розмір за 4 простих кроки.

Kondom Anwendung
Наші поради щодо презервативів

Застосування презервативів

Про що слід пам'ятати при використанні презервативів? Ось найважливіші поради перед використанням презервативів.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Сексуальні знання про презервативи

Презервативи та розміри презервативів: Відповіді на всі ваші запитання

У цій статті ви знайдете відповіді на всі запитання про презервативи та їхні розміри. Натисніть зараз, щоб прочитати більше.