Skip to main content
МІСТЕР РОЗМІР 69 три пачки
МІСТЕР РОЗМІР 69 три пачкиМІСТЕР РОЗМІР 69 (36 презервативів)МІСТЕР РОЗМІР 69 (10 презервативів)МІСТЕР РОЗМІР 69 (3 презервативи)РОЗМІР 69 Зворотний бік упаковки

У великому порівнянні презервативів Stern.de за березень 2023 року презервативи Mister Size посіли перше місце з рейтингом 1,2.

Фабіо та 1435 інших людей люблять наші продукти

MISTER SIZE 69

Презервативи великого розміру щільно і надійно прилягають навіть до гігантських пенісів, не перетискаючи їх. Спробуйте Mister Size 69 вже зараз!

Основні переваги

 • ідеально підходять для чутливого сексу - навіть з найбільшими розмірами
 • щільно і надійно прилягають, не перетискаючи
 • товщина лише 0,06 мм - для чистої інтенсивності
 • прозорі та гладкі
 • виготовлений з натурального каучукового латексу
 • номінальна ширина: 69 мм

MISTER SIZE 69 доступний у наступних розмірах упаковки:

3 презервативи
10 презервативів
36 презервативів

Ви можете придбати презервативи MISTER SIZE 69 швидко і легко в наступних магазинах:

Костюм на замовлення для важковаговиків - MISTER SIZE 69

Великий пеніс вимагає почуття відповідальності та уважності під час сексу. Звичайно, вам також потрібен правильний презерватив, який не так легко знайти. На щастя, MISTER SIZE 69 - це як ваш персональний костюм, зшитий на замовлення: презерватив облягає вашу найкращу частину, наче друга шкіра, і дозволяє вам відчути найяскравіші моменти. Без жодних дратівливих побічних ефектів, але з чистими відчуттями.

Безтурботний досвід завдяки індивідуальному розміру презерватива

Якщо презерватив розгортається з великими труднощами або просто занадто тугий, контрацепція може швидко перетворитися на тягар. Ось чому MISTER SIZE завжди базується на вашому індивідуальному розмірі пеніса. Адже коли презерватив і ваш найкращий член ідеально підходять один одному, секс нарешті відчувається таким, яким він має бути: безтурботним, природним та інтенсивним.

MISTER SIZE - 7 розмірів презервативів для кращого сексу

З MISTER SIZE ви можете вибрати один з семи різних розмірів презервативів - шириною від 47 мм до 69 мм. Якщо ви ще не знаєте свій точний розмір, найкраще скористатися нашим MISTER SIZE Smart, вимірювальною стрічкою MISTER SIZE або практичним пристроєм для визначення розміру презерватива Condom Sizer.

Ви також можете замовити один з наших пробних наборів. Кожен набір містить три різні розміри, 60 - 64 - 69, які найкраще підходять для вас.

Ваш MISTER SIZE 69 у трьох різних упаковках

MISTER SIZE не тільки задовольняє ваші індивідуальні потреби у виборі розміру презерватива, але й завжди має ідеальний для вас розмір упаковки. Тож чи то для швидкого сексу, чи то для випадкового побачення, чи то для фази супер-гарячого кохання - вибір за вами:

 • 3 штуки - для практичного випробування
 • 10 штук - для наступних ночей кохання
 • 36 штук - запас для оптимістів та ощадливих людей

Порада: Після того, як ви знайшли потрібний розмір, замовте кілька упаковок, щоб мати про запас. Вам не доведеться купувати більше одразу, і ви заощадите на доставці.

Перевірена якість

MISTER SIZE дарує вам абсолютно нові відчуття під час сексу і водночас забезпечує оптимальну безпеку. Адже тільки так ви зможете повністю розслабитися під час занять любов'ю. Саме тому всі презервативи MISTER SIZE відповідають стандарту DIN EN ISO 4074:2002 і проходять ретельну перевірку. Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

Презервативи MISTER SIZE не тільки доступні в 7 різних розмірах, щоб кожен чоловік міг знайти свій ідеальний засіб контрацепції. Вони також тонші і тому більш чутливі, ніж звичайні презервативи.

Характеристики

Номінальна ширина: 69 мм

номінальна довжина: 220 мм

Товщина стінки (товщина презерватива): 0,06 мм

Колір: прозорий

Форма: циліндрична, ідеальна посадка та легке розгортання, з резервуаром

Лубрикант: екстра вологий

веганські: так

Перевірена якість

Дерматологічно протестовано та 100% електронно протестовано

Сертифікація: CE 0120 / ISO 4074

Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

EAN в торгівлі:

3 упаковки: 4260605480195 10 упаковок: 4260605480201 36 упаковок: 4260605480218

Основним інгредієнтом презервативів MISTER SIZE є латекс. Його отримують з каучукового дерева і тому це чистий натуральний продукт, який, крім каучуку, складається в основному з води, а також в невеликих частинах зі смол, білків і мінералів.

У виробництві презервативів MISTER SIZE використовується тільки першокласний натуральний каучуковий латекс від ретельно відібраних постачальників. До складу латексної суміші також входять інші інгредієнти, які відповідають за хорошу розтяжність, безпечний опір розриву та приємний нейтральний запах.

Повний список інгредієнтів презервативів MISTER SIZE:

 • Цис-1,4-поліізопрен (натуральний каучуковий латекс).
 • Діетилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Фенол, 4-метил, продукти реакції з дициклопентадієном та ізобутеном (антиоксидант)
 • Дибутилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Оксид цинку (активатор вулканізації)
 • Сірка (вулканізатор)
 • Калій гідроксид (мило)
 • Спирт жирний (мило)

Інформація відповідно до Регламенту про безпеку продукції (ЄС) 2023/988

Інформація про виробника

сертифікати

Інструкція із застосування