Skip to main content

Ніяких напівзаходів - чотири основні принципи MISTER SIZE

Ми, як команда, повністю підтримуємо MISTER SIZE, тому що з нас досить методів контрацепції, які нас влаштовують. Тут не може бути компромісів - все просто має бути правильно. Тому що тільки тоді ви зможете відчути щастя найінтимніших моментів і насолодитися часом, проведеним разом, у всій його повноті. Щоб зробити все це можливим, кожен крок в MISTER SIZE ґрунтується на наших чотирьох елементарних принципах.

MISTER SIZE Prinzip Individualität

Індивідуальний


Не існує універсальних рішень, коли мова йде про секс. Кожна людина індивідуальна, і це чудово. Ось чому для нас не може бути й мови про стандарти - для нас ви є особистою родзинкою. Ваше особисте життя унікальне. Тому ви також отримуєте свого ідеального супутника: презерватив, який дійсно вам підходить. Можливо, він не буде зроблений за індивідуальним замовленням (поки що), але ми до біса близькі до цього. Ви відчуєте це одразу.

MISTER SIZE Prinzip Gefühl

Чутливий


Почуття - це все і вся, коли справа доходить до сексу - адже ви хочете насолодитися кількома прекрасними моментами разом і повністю віддати себе один одному. Звичайно, презерватив як друг, супутник і партнер по ліжку не повинен заважати. Саме тому ми оптимізували наші презервативи MISTER SIZE таким чином, щоб ви майже не відчували їх. Завдяки правильному розміру, ідеальному приляганню та товщині стінок 0,05 мм, під час сексу між вами буде лише тоненький, як вафелька, прошарок. Тож ви можете насолоджуватися повною мірою.

MISTER SIZE Prinzip Qualität

Якість


Коли йдеться про контрацепцію та захист, рідко буває другий шанс. Тому все має бути завжди на своєму місці. Помилки - табу. Для того, щоб запропонувати вам повну надійність, наші презервативи сертифіковані та проходять ретельне тестування. Першокласна якість для нас є абсолютною мінімальною вимогою - адже не тільки розмір повинен відповідати, але й все інше.

MISTER SIZE Prinzip Sicherheit

Безпечно.


Страх і занепокоєння під час сексу - це непотрібні вбивці задоволення, а отже, абсолютний нон-стоп для нас. Ось чому MISTER SIZE не тільки дарує задоволення, але й забезпечує максимальну безпеку. Завдяки індивідуальному розміру та оптимальній посадці, все сидить саме так, як має сидіти. Ніяких недоліків - лише надійний захист для найкрасивіших годин разом.