Skip to main content

Політика конфіденційності

Дякуємо за інтерес до нашого сайту. Захист вашої конфіденційності дуже важливий для нас. Нижче ми детально інформуємо вас про те, як ми обробляємо ваші дані.

1. дані доступу та хостинг

Ви можете відвідати наш веб-сайт без надання будь-якої особистої інформації. Кожного разу, коли ви відвідуєте веб-сайт, веб-сервер автоматично зберігає так званий файл журналу сервера, який містить, наприклад, ім'я запитуваного файлу, вашу IP-адресу, дату і час запиту, обсяг переданих даних, ваш браузер, включаючи номер версії, і провайдера, який зробив запит (дані доступу), а також документує запит.

Ці дані доступу оцінюються виключно з метою забезпечення безперебійної роботи сайту і поліпшення наших послуг. Відповідно до ст. 6 абз. 1 S. 1 літ. f DSGVO, це служить для захисту наших законних інтересів у правильному представленні нашої пропозиції, які переважають наші інтереси в контексті балансу інтересів. Всі дані доступу видаляються не пізніше, ніж через сім днів після закінчення вашого відвідування сайту.

Послуги хостингу від стороннього постачальника

В рамках обробки даних від нашого імені сторонній провайдер надає нам послуги хостингу та відображення веб-сайту. Це служить для захисту наших законних інтересів у правильному представленні нашої пропозиції, які переважають баланс інтересів. Всі дані, зібрані під час використання цього веб-сайту або у формах, передбачених для цієї мети в інтернет-магазині, як описано нижче, обробляються на його серверах. Обробка на інших серверах відбувається тільки в рамках, описаних тут.

Цей постачальник послуг знаходиться в країні Європейського Союзу або Європейської економічної зони.

2. збір та використання даних для обробки договорів та при відкритті рахунку клієнта

Ми збираємо персональні дані, якщо ви добровільно надаєте їх нам у контексті вашого замовлення, коли зв'язуєтеся з нами (наприклад, через контактну форму або електронну пошту) або коли відкриваєте рахунок клієнта. Обов'язкові поля позначені так, тому що в цих випадках нам абсолютно необхідні дані для обробки договору, обробки вашого контакту або відкриття рахунку клієнта, і ви не можете завершити замовлення та/або відкрити рахунок або відправити контакт, не надавши їх. Які саме дані збираються, можна побачити у відповідних формах введення. Ми використовуємо надані вами дані відповідно до ст. 6 абз. 1 S. 1 літ. b DSGVO для обробки договору та відповіді на ваші запити. Після завершення обробки договору або видалення вашого облікового запису клієнта ваші дані будуть обмежені для подальшої обробки та видалені після закінчення строків зберігання, передбачених податковим та комерційним законодавством, за винятком випадків, коли ви прямо дали згоду на подальше використання ваших даних або ми залишаємо за собою право використовувати дані понад це, що дозволено законом і про що ми інформуємо вас у цій декларації. Видалення вашого облікового запису клієнта можливе в будь-який час і може бути здійснено або шляхом надсилання повідомлення на контактний номер, описаний нижче, або за допомогою функції, передбаченої для цієї мети в обліковому записі клієнта.

3. передача даних

З метою виконання договору відповідно до ст. 6 абз. 1 п. 1 літ. b DSGVO ми передаємо ваші дані транспортній компанії, якій доручено доставку, в тій мірі, в якій це необхідно для доставки замовлених товарів. Залежно від того, якого постачальника платіжних послуг ви вибрали в процесі оформлення замовлення, ми передаємо зібрані з цією метою платіжні дані кредитній установі, якій доручено здійснити платіж, і, якщо це можливо, постачальникам платіжних послуг, уповноваженим нами, або обраній платіжній службі. У деяких випадках обрані постачальники платіжних послуг також самі збирають ці дані, якщо ви створюєте у них обліковий запис. У цьому випадку ви повинні зареєструватися у постачальника платіжних послуг, вказавши свої дані доступу в процесі оформлення замовлення. У цьому відношенні застосовується декларація про захист даних відповідного постачальника платіжних послуг.

У випадку рахунків-фактур, термін оплати яких перевищено, ми передамо зібрані нами персональні дані, а також ваші договірні дані нашому колекторському агентству з метою захисту наших інтересів відповідно до ст. 6 абз. 1 f DSGVO.

4. поштова реклама та ваше право на заперечення

Крім того, ми залишаємо за собою право використовувати ваше ім'я та прізвище, а також вашу поштову адресу в наших власних рекламних цілях, наприклад, щоб надсилати вам цікаві пропозиції та інформацію про нашу продукцію поштою. Це служить для захисту наших законних інтересів при зверненні до наших клієнтів у рекламній формі відповідно до ст. 6 абз. 1 S. 1 літ. f DSGVO.

Рекламні розсилки здійснюються в рамках обробки від нашого імені постачальником послуг, якому ми передаємо ваші дані для цієї мети. Ви можете в будь-який час заперечити проти зберігання та використання ваших даних для цих цілей, надіславши повідомлення на вказаний нижче контактний номер.

5. участь у конкурсах

Коли ви берете участь в одному з наших конкурсів, ми зберігаємо ваше ім'я, адресу електронної пошти, адресу і, якщо це можливо, ваш вік з метою проведення конкурсу і відправки призів. Якщо ви не надали добровільної згоди на використання ваших даних у маркетингових цілях, ваші дані будуть видалені після закінчення конкурсу, але не пізніше ніж через 6 місяців після закінчення конкурсу. Якщо ви добровільно дали згоду на використання ваших даних в маркетингових цілях, ми будемо зберігати ваші дані протягом невизначеного періоду часу для того, щоб надсилати вам рекламу електронною поштою або поштою. Ви маєте право в будь-який час заперечити проти використання ваших даних в маркетингових цілях. Ви також маєте право в будь-який час безкоштовно отримати інформацію про збережені дані, виправити їх або видалити.

6 Функція пошуку

При використанні функції пошуку на нашому веб-сайті зберігаються введені пошукові терміни, налаштування пошуку, час пошуку, ваша анонімізована IP-адреса (скорочена двома останніми діапазонами, наприклад, 192.168.0.0) і кількість знайдених результатів пошуку. Це використовується для внутрішньої оцінки пошукових запитів та історії пошуку з метою подальшого вдосконалення нашого веб-сайту.

7. вміст від третіх осіб

Деякі з наших сторінок містять компоненти, які надаються сторонніми постачальниками. Ці провайдери зберігають дані, такі як IP-адреси, на своїх серверах, і файли cookie від цих провайдерів також можуть бути встановлені на вашому комп'ютері. Якщо ви не згодні з цим, ви можете будь-коли заборонити вбудовування контенту від цих провайдерів. Цей вміст, наприклад, відео, завантажується тільки тоді, коли ви натискаєте на відповідну інформацію про захист даних у відео.

8. варіанти зв'язку та ваші права

Як суб'єкт даних ви маєте наступні права:

  • Відповідно до ст. 15 DSGVO, право вимагати інформацію про ваші персональні дані, які ми обробляємо, в обсязі, зазначеному в ній.
  • Відповідно до ст. 16 DSGVO, ви маєте право вимагати негайного виправлення неточних або доповнення ваших персональних даних, які ми зберігаємо.
  • Відповідно до ст. 17 GDPR, право вимагати видалення ваших персональних даних, що зберігаються нами, за винятком випадків, коли подальша обробка є необхідною - для здійснення права на свободу вираження поглядів та інформації - для виконання юридичного зобов'язання - з міркувань суспільного інтересу, або - для пред'явлення, здійснення або захисту юридичних претензій.
  • відповідно до ст. 18 DSGVO, право вимагати обмеження обробки ваших персональних даних, якщо - точність даних оскаржується вами - обробка є незаконною, але ви заперечуєте проти її видалення - ми більше не потребуємо даних, але вони потрібні вам для заявлення, здійснення або захисту правових вимог або - ви заперечуєте проти обробки відповідно до ст. 21 DSGVO
  • відповідно до ст. 20 DSGVO, право на отримання ваших персональних даних, які ви нам надали, у структурованому, загальному та машинозчитуваному форматі або на вимогу про їх передачу іншому контролеру
  • відповідно до ст. 77 DSGVO, право подати скаргу до наглядового органу. Як правило, ви можете звернутися до контролюючого органу за місцем вашого звичайного проживання або роботи або до головного офісу нашої компанії.

Якщо у вас виникли запитання щодо збору, обробки або використання ваших персональних даних, щодо інформації, виправлення, блокування або видалення даних, а також щодо відкликання будь-якої наданої згоди або заперечення проти конкретного використання даних, будь ласка, зв'яжіться з уповноваженим з питань захисту даних нашої компанії:

Vinergy GmbH Data Protection Officer Bahnhofstraße 19 D-78224 Singen (Hohentwiel) +49 (0)7731/911540 datenschutz(at)vinergy(dot)de

На додаток до внутрішнього контролю за захистом даних з боку уповноваженого з питань захисту даних компанії, Федеральний закон про захист даних передбачає наявність контрольних органів, які допоможуть вам реалізувати ваші права. За нас відповідає наглядовий орган землі Баден-Вюртемберг:

Державний уповноважений із захисту даних та свободи інформації землі Баден-Вюртемберг А/с 10 29 32, 70025 Stuttgart Königstraße 10a, 70173 Stuttgart Тел.: 0711/61 55 41 - 0 Факс: 0711/61 55 41 - 15 E-mail: poststelle(at)lfdi.bwl(dot)de Інтернет: https://www.baden-wuerttemberg.datenschutz.de

Відповідно до абзацу 2 § 4g Федерального закону про захист даних, довідник публічних процедур повинен бути доступним для всіх бажаючих за запитом у відповідній формі. Якщо ви бажаєте ознайомитися з публічним реєстром процедур, будь ласка, зверніться до уповноваженого з питань захисту даних.

Право на заперечення

Якщо ми обробляємо персональні дані, як описано вище, з метою захисту наших законних інтересів, які переважають в контексті балансу інтересів, ви можете заперечити проти такої обробки з подальшою дією на майбутнє. Якщо обробка здійснюється для цілей прямого маркетингу, ви можете скористатися цим правом у будь-який час, як описано вище. Якщо обробка здійснюється для інших цілей, ви маєте право заперечити лише на підставах, що стосуються вашої конкретної ситуації.

Після того, як ви скористалися своїм правом на заперечення, ми більше не будемо обробляти ваші персональні дані для цих цілей, якщо тільки ми не зможемо продемонструвати переконливі законні підстави для обробки, які переважають над вашими інтересами, правами і свободами, або якщо обробка служить для пред'явлення, здійснення або захисту юридичних претензій.

Це не стосується випадків, коли обробка здійснюється в цілях прямого маркетингу. Тоді ми не будемо надалі обробляти ваші персональні дані для цієї мети.

etracker

Постачальник цього веб-сайту використовує послуги etracker GmbH з Гамбурга, Німеччина(www.etracker.com) для аналізу даних про використання. За замовчуванням ми не використовуємо файли cookie для веб-аналізу. Якщо ми використовуємо файли cookie для аналізу та оптимізації, ми заздалегідь отримуємо вашу явну згоду окремо. Якщо це так, і ви даєте згоду, файли cookie будуть використовуватися для статистичного аналізу охоплення цього веб-сайту, вимірювання успішності наших маркетингових заходів в Інтернеті, а також для тестування, наприклад, для тестування та оптимізації різних версій нашої онлайн-пропозиції або її компонентів. Файли cookie - це невеликі текстові файли, які зберігаються інтернет-браузером на кінцевому пристрої користувача. Файли cookie etracker не містять жодної інформації, що дозволяє ідентифікувати користувача.

Дані, згенеровані etracker, обробляються і зберігаються etracker від імені провайдера цього веб-сайту виключно в Німеччині і тому підпадають під дію суворих німецьких і європейських законів і стандартів захисту даних. etracker пройшов незалежний аудит, був сертифікований і нагороджений знаком захисту даних ePrivacyseal у зв'язку з цим.

Обробка даних здійснюється на підставі правових положень ст. 6 абз. 1 літ. f (законний інтерес) Німецького регламенту захисту даних (DSGVO). З точки зору DSGVO (законний інтерес) ми зацікавлені в оптимізації нашої онлайн-пропозиції та нашої присутності в Інтернеті. Оскільки конфіденційність наших відвідувачів важлива для нас, дані, які можуть вказувати на конкретну особу, такі як IP-адреса, логін або ідентифікатори пристроїв, анонімізуються або псевдонімізуються в найкоротші терміни. Ми не використовуємо ці дані в будь-який інший спосіб, не об'єднуємо їх з іншими даними і не передаємо третім особам.

Ви можете в будь-який час заперечити проти вищезазначеної обробки даних, натиснувши на повзунок. Заперечення не має жодних негативних наслідків. Якщо повзунок не відображається, це означає, що збору даних вже перешкоджають інші заходи блокування.

Додаткову інформацію про захист даних на etracker можна знайти тут.