Skip to main content

Ваші переваги

Коли контрацепція підходить - переваги презервативів MISTER SIZE

Коли мова йде про найпрекрасніше, що є у світі, ви повинні мати можливість повністю розслабитися - без турбот, набридливих розмов чи дурних побічних ефектів контрацептивів. Саме для цього створені наші презервативи MISTER SIZE: завдяки індивідуальному розміру, ідеальному приляганню та ультратонкому латексу вони ледь помітні, дарують вам природні відчуття і водночас забезпечують оптимальний рівень безпеки. Тож ви можете насолоджуватися перевагами разом і віддаватися приємним відчуттям без жодних турбот. Адже іноді це дійсно може бути так просто.

Переваги для нього

Пошук ідеальної пари також стосується і контрацепції: якщо ви досі були незадоволені презервативами, можливо, ви просто ще не знайшли правильного партнера для свого найкращого екземпляра. З презервативами MISTER SIZE вашого особистого розміру не буде ніяких перетискань, нудного розгортання чи інших неприємних побічних ефектів. Ви майже не помітите цього, а відчуття під час сексу будуть надзвичайно інтенсивними. У той же час, звичайно, він надійно захищає вас і дає відчуття безпеки - так що ви можете повністю відпустити себе.

Хочете дізнатися більше? Наші тестувальники розповідають про свій досвід.

Почитайте про досвід наших тестувальників

Ми можемо відпустити себе - і отримувати задоволення від життя

Секс особливо чудовий, коли обоє беруть на себе відповідальність, а потім віддаються одне одному з приємними відчуттями. Mister Size дає вам ідеальну можливість зробити це - адже завдяки своєму тонкому і ледь помітному шару презерватив більше не стоїть між вами, а навпаки, стає унікальним з'єднанням. Таким чином, ви можете почуватися в безпеці та насолоджуватися сексом у всій його інтенсивності.

Цікаво? Ми попросили пари протестувати його - тут вони розповідають про свій досвід.

⚧Луїста Йоганна - 39 та 41 рік, з Любека

Під час сексу моя голова витає в хмарах, а не в контрацепції

Ви втомилися від того, що ви як жінка несете повну відповідальність за контрацепцію? З MISTER SIZE вам більше не потрібно відчувати провину, якщо ви свідомо вирішили відмовитися від таблеток або інших контрацептивів. Ваш чоловік, хлопець або коханий завжди буде у всеозброєнні - і у нього більше не буде причин не користуватися презервативом.

PS: Якщо ви ще не знаєте розмір презерватива вашого коханого, просто візьміть з собою нашу пробну упаковку та прилад для визначення розміру презерватива. У вас буде несподіваний криголам для початку чудових любовних стосунків.

Хочете дізнатися більше? Наші тестувальники можуть розповісти багато цікавого.

 

♀Алена- 25 років, з Оффенбурга

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Новини

Мій презерватив Mister Size

Користувачі презервативів, які вже спробували кілька презервативів, пишуть нам знову і знову, що вони знайшли свій презерватив у MISTER SIZE. Звичайно, ми радіємо цьому і тому хотіли точно знати, а також розповісти іншим про їхній досвід використання…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Про нас

Якість презервативів

Щоб гарантувати максимальну безпеку для вас як клієнта, першокласні матеріали та суворий контроль є частиною нашої стандартної програми.

Kondom FAQ
Про нас

Поширені запитання про презервативи та розміри презервативів

Отримайте відповіді на всі ваші запитання про презервативи, розмір презерватива та MISTER SIZE як найбільш підходящий для вас презерватив.

Mister Size Відмовтеся від рутини

Хороший секс не обов'язково має бути ідеальним

Читайте зараз

Таблетки – справді рівність у статі?

Читайте зараз

Презервативи та мастило: так секс працює як по маслу

Читайте зараз

Спробуйте щось нове