Skip to main content

Ваші переваги презервативів

Коли контрацепція просто підходить - переваги презервативів MISTER SIZE

Ви повинні мати можливість повністю відпустити себе з найпрекраснішою річчю у світі - без турбот, набридливих дискусій або дурних побічних ефектів при використанні контрацепції. Саме для цього існують наші презервативи MISTER SIZE: завдяки індивідуальному розміру, ідеальному приляганню та ультратонкому латексу вони ледь помітні, дарують вам природні відчуття і водночас забезпечують оптимальну безпеку. Тож ви можете насолоджуватися перевагами разом і віддаватися приємним відчуттям без жодних турбот. Адже іноді це дійсно може бути так просто.

Огляд переваг презервативів MISTER SIZE:

 • 7 різних розмірів - презервативи більше не бувають занадто тісними або занадто широкими: 7 розмірів забезпечують набагато більш точне прилягання у порівнянні зі стандартними презервативами, які часто доступні лише в декількох розмірах. Щільне прилягання допомагає уникнути таких проблем, як задуха, сповзання або втрата чутливості, що, в свою чергу, покращує комфорт і відчуття під час статевого акту.
 • Надзвичайнотонкі для більших відчуттів: наша тонка товщина стінок також сприяє повноцінним відчуттям під час статевого акту, звісно, без шкоди для безпеки.
 • Інноваційні методи вимірювання: Ми пропонуємо правильний метод для кожного, щоб визначити свій індивідуальний розмір презерватива: від вимірювального додатку та вимірювальної стрічки до роздрукованого на принтері Condom Sizer - вимірювального інструменту у форматі чекової картки. Ви також можете скористатися нашою упаков кою, щоб визначити свій розмір.
 • Веганські: ми не використовуємо жодних продуктів тваринного походження у процесі виробництва.
 • Всі інші переваги презервативів: Звичайно, презервативи MISTER SIZE також мають всі інші переваги презервативів, з якими ви можете ознайомитися далі на сторінці.

Переваги для чоловіків

Пошук ідеальної пари також стосується і контрацепції: якщо ви досі були незадоволені презервативами, можливо, ви просто ще не знайшли правильного партнера для свого найкращого творіння. З презервативами MISTER SIZE вашого особистого розміру немає ніякого перетискання, нудного скочування або інших неприємних побічних ефектів. Ви майже не помітите цього, а відчуття під час сексу будуть надзвичайно інтенсивними. У той же час, він надійно захищає вас і дає відчуття безпеки - так що ви можете повністю відпустити себе.

Хочете дізнатися більше? Наші тестери розповідають про свій досвід.

♂ Дізнайтеся про досвід наших чоловіків-тестувальників прямо зараз

Переваги для пар

Секс особливо чудовий, коли ви обоє берете на себе відповідальність, а потім віддаєтеся один одному з приємними відчуттями. Mister Size дає вам ідеальну можливість зробити це - адже завдяки своєму тонкому, ледь відчутному шару презерватив більше не стоїть між вами, а навпаки, стає унікальним з'єднанням. Таким чином, ви можете почуватися в безпеці та насолоджуватися сексом у всій його інтенсивності.

Цікаво дізнатися? Ми попросили пари протестувати його - тут вони розповідають про свій досвід.

Читайте відгуки пар зараз

Переваги для жінок

Ви втомилися від того, що ви як жінка несете повну відповідальність за контрацепцію? З MISTER SIZE вам більше не потрібно відчувати докори сумління, якщо ви свідомо вирішили відмовитися від протизаплідних таблеток або інших контрацептивів. Ваш чоловік, хлопець або коханий завжди буде у всеозброєнні - і у нього більше не буде причин не використовувати презерватив.

PS: Якщо ви ще не знаєте розмір свого коханця, просто візьміть з собою нашу пробну упаковку і вимірювач розміру презерватива. Це дасть вам несподіваний криголам для початку чудових любовних стосунків.

Хочете дізнатися більше? Наші тестувальники можуть багато чого розповісти.

Читайте відгуки жінок прямо зараз

Переваги презервативів в цілому

Ви завжди замислювалися, навіщо взагалі користуватися презервативами? Презервативи мають цілу низку переваг, як з точки зору сексуального здоров'я, так і з точки зору методів контрацепції.

 1. Простота використання: презервативи прості у використанні і не потребують медичної допомоги чи довготривалого планування, що робить їх зручним варіантом для багатьох людей.

 2. Захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом: Презервативи є одним з найефективніших способів запобігання передачі захворювань, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ. Вони утворюють фізичний бар'єр, який запобігає обміну біологічними рідинами між партнерами, що можуть передавати інфекції.

 3. Підтримка громадського здоров'я: На жаль, кількість випадків захворювань, що передаються статевим шляхом, знову масово зростає. Багато випадків залишаються невиявленими, але все одно можуть передаватися іншим. Тому, використовуючи презервативи, ви перебуваєте в безпеці, особливо з новими або змінними партнерами, і допомагаєте запобігти непомітному поширенню хвороб.

 4. Запобігання небажаній вагітності: презервативи є легкодоступним та ефективним методом запобігання вагітності. При правильному використанні ризик вагітності дуже низький. Дізнайтеся більше про безпеку презервативів тут.

 5. Миттєва доступність і зручність: презервативи відпускаються без рецепта, їх можна купити в аптеках, супермаркетах і навіть у торгових автоматах. Їх легко транспортувати і можна використовувати в будь-який час. Звичайно, ви також можете легко купити презервативи онлайн. Вам не потрібно йти до лікаря, щоб отримати рецепт, і не потрібно проходити медичне обстеження.

 6. Немає побічних ефектів: На відміну від гормональних методів контрацепції, таких як протизаплідні таблетки, презервативи зазвичай не мають побічних ефектів. Вони є хорошим варіантом для людей, які хочуть уникнути гормональних препаратів або не можуть їх використовувати через медичні показання.

 7. Сприяютьвідповідальній сексуальній поведінці: презервативи дозволяють активно брати на себе відповідальність за своє сексуальне здоров'я та здоров'я свого партнера.

 8. Підходятьмайже всім: презервативи підходять більшості людей, в тому числі тим, хто має алергію на латекс, оскільки існують також презервативи з поліуретану або інших гіпоалергенних матеріалів. Погане самопочуття через погане прилягання більше не є аргументом, оскільки презервативи MISTER SIZE є особливо чутливими і доступні в 7 різних розмірах.

 9. Не впливають нафертильність: презервативи не впливають на фертильність у довгостроковій перспективі. Після припинення використання презервативів не відбувається затримки у поверненні до нормальної фертильності, як це може бути у випадку з деякими іншими методами контрацепції.

 10. Гнучкість: оскільки презервативи використовуються лише за необхідності, вони пропонують гнучкість, яка неможлива з багатьма іншими методами контрацепції. Тому вони також ідеально підходять для людей, які не живуть регулярним статевим життям. Як уже згадувалося в попередньому пункті, вони також не впливають на фертильність, і ви можете гнучко вирішити, чи хочете ви відмовитися від презерватива, тому що хочете мати дітей.

 11. Різноманітність і задоволення: презервативи бувають різних розмірів, кольорів, ароматів і навіть текстур, що може урізноманітнити і збагатити сексуальний досвід.

 12. Недорогі та легкодоступні: порівняно з іншими методами контрацепції, презервативи часто коштують дешевше і відпускаються без лікарської консультації чи рецепта.

 13. Дозволяютьспонтанний секс: з презервативами сексуальна активність може відбуватися спонтанно і без попереднього планування, оскільки їх можна використовувати відразу і немає перехідного періоду від використання до повного захисту від вагітності, як, наприклад, у випадку з протизаплідними таблетками. Крім того, презервативи не потребують регулярного використання, як інші гормональні методи, щоб забезпечити повний захист. При правильному використанні презервативи захищають відразу.

 14. Підвищує обізнаністьі комунікацію між партнерами: Обговорення методів контрацепції, в тому числі використання презервативів, може покращити комунікацію між сексуальними партнерами і призвести до більш відкритих і чесних стосунків.

 15. Захист секс-іграшок: презервативи також можна використовувати для секс-іграшок, щоб полегшити їхнє чищення і запобігти передачі інфекцій між партнерами, особливо коли вони користуються спільними іграшками.

Завдяки цим численним перевагам презервативи відіграють важливу роль у контрацепції та захисті від захворювань, що передаються статевим шляхом, і є хорошим вибором для людей, які хочуть практикувати безпечну та відповідальну сексуальність. Завдяки 7 різним розмірам презервативів MISTER SIZE, майже для кожного чоловіка знайдеться презерватив, який ідеально підійде. Це гарантує особливо приємні та безпечні відчуття. Найкраще спробувати їх зараз!

Визначте свій розмір презерватива зараз

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Новини

Мій презерватив Mister Size

Користувачі презервативів, які вже спробували кілька презервативів, пишуть нам знову і знову, що вони знайшли свій презерватив у MISTER SIZE. Звичайно, ми радіємо цьому і тому хотіли точно знати, а також розповісти іншим про їхній досвід використання…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Про нас

Якість презервативів

Щоб гарантувати максимальну безпеку для вас як клієнта, першокласні матеріали та суворий контроль є частиною нашої стандартної програми.

Kondom FAQ
Про нас

Поширені запитання про презервативи та розміри презервативів

Отримайте відповіді на всі ваші запитання про презервативи, розмір презерватива та MISTER SIZE як найбільш підходящий для вас презерватив.

Mister Size Відмовтеся від рутини

Хороший секс не обов'язково має бути ідеальним

Читайте зараз

Таблетки – справді рівність у статі?

Читайте зараз

Презервативи та мастило: так секс працює як по маслу

Читайте зараз

Спробуйте щось нове