Skip to main content

Спільне падіння - переваги для вас як для пари

Навіть у відданих стосунках може пройти багато часу, перш ніж ви нарешті знайдете ідеальний метод контрацепції. Ось чому наші пари спочатку були здивовані своїм позитивним досвідом використання MISTER SIZE. Послухайте, що вони про це говорять.

Відгуки подружніх пар

Луїс та Йоганна - 39 та 41 рік, з Любека

"Ми вимогливі - в будь-якій ситуації".

Луїс: "Ми разом вже 16 років і завжди мали дуже хороше сексуальне життя. Принаймні, з мого боку".

Йоханна: "З мого боку немає жодних заперечень!"

Луїс: "Ха-ха, що ж, я радий".

Однак рік тому я вирішила, що більше не хочу давати своєму тілу гормони, тому перестала приймати таблетки. Тож довелося шукати нові засоби контрацепції. Презервативи були моїми улюбленими з самого початку: дуже безпечні і без складного втручання в організм. До того ж, я думаю, що вже досить довго дбаю про контрацепцію самостійно. З презервативами ми можемо взяти на себе рівну відповідальність".

Луїс: "Чесно кажучи, спочатку я був досить скептично налаштований. Це було давно, але у мене був невдалий досвід використання презервативів. Вони часто не підходили належним чином, і відчуття були лише наполовину кращими, ніж без них. Секс відійшов на другий план".

Йоханна: "Це те, що мене зачепило. Я не хотіла погіршувати те, що у нас було. Тому я почала шукати, що було б найкращим рішенням з точки зору презервативів. Потім я натрапив на Mister Size завдяки рекомендаціям на онлайн-форумах і одразу ж замовив його додому".

Луїс: "Я великий шанувальник індивідуальних виробів (у моєму гардеробі є два костюми, зшиті на замовлення), тому мені одразу сподобалася процедура вимірювання. Презервативи, які мені привезли, були ніби створені для мене з самого початку".

Йоханна: "Перший раз з презервативом після такого довгого часу без нього, мені було дуже цікаво, чи будемо ми задоволені. Але всі мої побоювання зникли через кілька хвилин. Було так само добре, як і завжди".

Фелікс та Нора - 34 та 27 років, з Віттенберга

"Ми можемо відпустити себе - і отримувати задоволення від життя".

Нора: "Ми з Феліксом разом вже три роки. Більшу частину часу у нас були стосунки на відстані, але півроку тому я переїхала до Берліна, щоб жити з ним. У той же час я почала власний бізнес, і справи йдуть непогано. Так що зараз у мене багато чого на думці... і так мало часу на дитину!"

Фелікс: "У мене схожа ситуація, тому ми дуже згодні щодо планування дитини: колись, але, будь ласка, не зараз".

Нора: "Але ми все ще любимо займатися сексом, і багато (сміється). Тому ми повинні бути дуже обережними".

Фелікс: "Мені нелегко вибрати презерватив, бо в мене не середній розмір пеніса. З нами вже двічі траплялося, що презерватив сповзав під час сексу. Кожного разу це був повний безлад, і це ще довго залишалося стресом для нас обох після цього. Саме те, чого ви не хочете під час сексу".

Нора: "У якийсь момент я сказала: "Повинні бути презервативи не лише стандартного розміру. Ми не можемо бути єдиними, кому потрібно трохи індивідуальності".

Фелікс: "MISTER SIZE мені порекомендував приятель. Я купив пачку з трьома розмірами на пробу, і з одним з них одразу відчув: це те, що треба".

Нора: "Тепер ми набагато розкутіші, і це навіть веселіше".

Брати на себе відповідальність і насолоджуватися разом - переваги для пар

Особливо у довготривалих стосунках варто перевірити попередній досвід і свідомо шукати ідеальний метод контрацепції для вас обох. Презервативи часто використовують лише як екстрене рішення, коли через побічні ефекти таблетки більше не є варіантом. Але це недооцінка їхньої цінності. Адже якщо ви витратите трохи часу, щоб знайти правильний презерватив потрібного розміру, контрацепція стане простішою і зручнішою, ніж будь-коли раніше.

Безтурботна насолода - з інтенсивними відчуттями завдяки індивідуальному розміру

Завдяки своїм індивідуальним розмірам MISTER SIZE гарантує, що ви зможете насолоджуватися моментами разом без жодних турбот. Презерватив ідеально сидить, без ризику зісковзування чи перетискання. При цьому між вами залишається лише дуже тонкий прошарок. Ви будете відчувати один одного так само інтенсивно, як і раніше, і зможете повністю сконцентруватися один на одному.

Станьте єдиним цілим - як для контрацепції, так і для сексу

Це добре для ваших стосунків, а отже, і для сексуального життя, якщо ви будете приймати важливі рішення разом, не відсуваючи одного з вас на задній план. Саме тому MISTER SIZE створює ідеальні умови для контрацепції: з презервативом, підібраним за розміром, немає ніяких обмежень у відчуттях, а побічні ефекти гормональних методів нарешті залишилися в минулому. Натомість ви відчуваєте себе добре в усіх відношеннях. Тому що ви подбали про це разом і тепер можете насолоджуватися перевагами разом - чудовими моментами чудового сексу.