Skip to main content

Mister Size - справжня велич і з точки зору якості презервативів

Щоб гарантувати нашим клієнтам максимальну безпеку, першокласні матеріали та суворий контроль є частиною нашої стандартної програми. Мільйони користувачів презервативів у всьому світі насолоджуються високою якістю презервативів Mister Size, що пояснюється більш ніж 20-річним досвідом роботи в галузі.

Сировина

Презервативи Mister Size виготовляються з унікальної суміші натурального каучуку та латексу, яка надає виробу особливої м'якості, стійкості до розриву та неприємного запаху. Це дозволяє презервативам Mister Size дарувати інтенсивні відчуття і водночас надійний захист. Для оптимальної сумісності змащувальне гелеве покриття складається з чистої силіконової олії, яка також відома як диметикон.

Сертифікація

Mister Size - це сертифікований медичний виріб відповідно до Директиви ЄС 93/42 ЄЕС. На додаток до внутрішнього контролю якості, наші системи виробництва та управління регулярно проходять офіційний аудит відповідно до стандартів ISO 9001 та ISO 13485.

Виробництво

У виробництві ми покладаємося на нашого багаторічного партнера - компанію Karex, найбільшого виробника презервативів у світі. Презервативи Mister Size розробляються і виробляються в Малайзії на найсучаснішому обладнанні під наглядом досвідчених фахівців. Це означає, що наші презервативи виробляються близько до місця видобутку сировини, щоб забезпечити найкращу можливу якість. Кожен презерватив Mister Size проходить електронну перевірку на наявність дірок. Суміш натурального каучуку та чистої силіконової олії гарантують найкращу сумісність зі шкірою та безпеку. Частину виробничого процесу ви можете побачити у наступному відео.

Сталий розвиток

Karex гарантує справедливу оплату праці виробничого персоналу та відсутність дитячої праці у виробництві презервативів Mister Size.

Упаковка презервативів виготовляється з ретельно надрукованого картону. Ми не використовуємо зайвих пластикових пакетів або пакувального простору - наш девіз: стільки, скільки потрібно, якомога менше.

Презервативи Mister Size також є веганськими.