Skip to main content

Чисте почуття! - Переваги для вас як для чоловіка

Коли презерватив сидить як друга шкіра, секс відчувається зовсім по-іншому. Тут ви можете прочитати про досвід інших чоловіків з презервативами MISTER SIZE - і про те, чи варта ця різниця того.

Відгуки чоловіків

Маттео - 32 роки, з Аахена

"Мій ідеальний розмір, моє чисте почуття".

"Чесно кажучи, я ніколи особливо не замислювався про презервативи. Просто купував те, що лежало на полиці - завжди якось підходило. А потім випадково натрапив на MISTER SIZE і подумав: "Спробую зараз. Я і так досить експериментальний в сексі, часто купую якісь незвичайні аксесуари, то чому б не спробувати інновації і в презервативах?

Коли я вперше скористався MISTER SIZE, я був здивований різницею в індивідуальному підборі розміру. Я замовив презерватив додому і знайшов свій точний розмір - чесно кажучи, не такий, як я думав - і це було того варте. Тонкий матеріал і чудове прилягання зробили презерватив другою шкірою, яку я відчув одразу. Я вважаю, що секс - це завжди добре, але це була зовсім інша історія. Відчуття були набагато інтенсивнішими, ніж я відчував раніше. Я не думав, що розмір може мати таке значення.

Кей - 26 років, з Ной-Ульму

"Я не 0815 - тому мені потрібні презервативи, які не є такими"

"Знайти правильний розмір презерватива для мене було проблемою з самого початку. Мій пеніс трохи менший за середній. Це ніколи не впливало на мою самооцінку - досі всі мої партнерки були дуже задоволені моєю роботою - але я можу собі уявити, що інші чоловіки, які не так добре наділені, мають з цим проблеми. І на додачу до цього, ти стоїш перед полицею і думаєш: "Чому тут немає нічого, що, на мою думку, було б корисним для таких чоловіків, як я?". Так, ніби існує лише один тип чоловіків, всі з однаковими розмірами. І з одягом так не роблять. І слава Богу за це!

Коли я побачив MISTER SIZE і широкий асортимент розмірів, моя перша думка була: чому всі так не роблять? Існують різні пеніси, тож мають бути й різні презервативи. Для мене це, безумовно, було повним полегшенням. Я з першого разу вгадав з розміром, і презервативи підійшли ідеально. Різницю я помітив одразу в ліжку: більше ніякого сповзання і ніякого страху, що презерватив впаде або - що ще гірше - застрягне. Я можу лише порекомендувати кожному чоловікові вибирати презервативи так само ретельно, як і одяг.

Індивідуальні презервативи за вашим розміром - переваги для чоловіків

Багато чоловіків критично ставляться до презервативів. Причиною цього часто є поганий досвід з юності або те, що вони чули про презервативи: що вони незручні, забирають відчуття, стискаються і рвуться. Але варто ще раз поставити під сумнів ці упередження - адже презерватив MISTER SIZE правильного розміру має багато переваг:

Інтенсивні відчуття з оптимальним захистом

З презервативом MISTER SIZE секс відчувається так само інтенсивно, як і без нього. Єдиний тонкий, як вафелька, шар дозволяє відчути кожен дотик і в той же час дає можливість повністю розслабитися. Тому що вам не потрібно турбуватися про контрацепцію і безпеку - без недоліків і ризиків, які тягнуть за собою інші методи контрацепції. Більш того, трохи більш щедрий шар змазки на наших презервативах гарантує, що ваші заняття любов'ю розпочнуться ще краще.

З MISTER SIZE ви можете бути собою як чоловік.

Звісно, неприємно, коли презерватив або недостатньо щільно прилягає, або просто його надягання стає змаганням у майстерності та випробовуванням сили. Ідеальний презерватив повинен легко розгортатися і сидіти на вас, як друга шкіра - це само собою зрозуміло для MISTER SIZE. Після того, як ви знайшли свій розмір, більше не потрібно нічого стискати і здавлювати. Презерватив просто сидить на вас, незалежно від розміру вашого найкращого шматка. Тож навіть з презервативом ви можете відчувати себе повністю собою - і насолоджуватися чудовим сексом як чоловік. Найкраще - спробувати його одразу.