Skip to main content

Коли все раптом правильно - переваги для вас як для жінки

Ви хочете насолоджуватися всебічним захистом презервативів, але при цьому відчувати свого партнера цілком і повністю? З MISTER SIZE ви можете мати і те, і інше! Альона та Лотта розповідають про свій досвід та переваги, які вони отримали.

Відгуки жінок

Альона - 25 років, з Оффенбурга

"Під час сексу моя голова витає в хмарах, а не в контрацепції".

"Я самотня вже кілька років через пристрасть! Я люблю пробувати щось нове, в тому числі і в стосунках з чоловіками. Тому, коли справа доходить до кохання і сексу, я досить нестабільна, але коли справа доходить до контрацепції, я завжди граю безпечно. Занадто багато поставлено на карту, щоб у мене був менталітет "все вийде". Тому я не хочу покладатися на іншу людину в сексі. Я сама приймаю рішення: про своє тіло та контрацепцію.

Коли я відкрила для себе серію Mister Size, я була в захваті. Це саме той рівень досконалої підготовки, який я шукав. Тепер я можу бути повністю впевнена, що маю правильний розмір для кожної моєї пригоди. Все дійсно добре сидить і нічого не сповзає. У той же час, ультратонкий матеріал також відчувається надзвичайно приємним на дотик, що, звичайно, робить мене щасливим. Але найголовніше, він дає мені відчуття безпеки, яке мені потрібне, щоб по-справжньому відпустити себе".

Лотта - 31 рік, з Оснабрюка

"Для мене під час сексу все має бути правильно - для обох сторін".

"Я дуже фізична і водночас чутлива людина, тому сексуальність ніколи не була темою, до якої я міг би поставитися легковажно.

Під час сексу я хочу повністю зануритися у свого партнера і по-справжньому розчинитися в ньому. Для того, щоб це сталося, все повинно бути правильним для мене, і обидві сторони повинні бути повністю віддані. Ось чому презервативи для мене є важливою деталлю... вони також можуть зіпсувати ніч. Якщо щось не підходить або чоловік відчуває лише частину того, що міг би відчути, вся взаємодія зникає. Особливо погано, коли надягання презерватива перетворюється на гру на вправність, і він може навіть порватися при розгортанні. Повний вбивця задоволення!

З цієї причини презервативи призначені не лише для чоловіків. Якщо щось не так, я відчуваю це так само".

Самовизначення без недоліків - переваги MISTER SIZE для вас як жінки.

Для жінки взяти контрацепцію в свої руки - зовсім не просто, незважаючи на безліч доступних варіантів. Гормональні методи, такі як протизаплідні таблетки, часто мають суттєві недоліки, тому вам доводиться платити високу ціну за своє сексуальне самовизначення. З презервативами все набагато простіше - якби не аргумент багатьох чоловіків про те, що презервативи обмежують відчуття. На щастя, з MISTER SIZE це занепокоєння залишилося в минулому. І ви ідеально підготовлені до будь-якої ситуації.

Зосередьтеся на головному - чи то у стосунках, чи то у ...

Секс завжди повинен мати шанс стати одним з найкращих моментів. Ось чому MISTER SIZE створює умови, які дозволяють вам розслабитися під час сексу - не хвилюючись і не думаючи про побічні ефекти. Якщо ви завжди відчували, що презервативи забирають інтенсивність кохання, тепер ви отримаєте дивовижний досвід. Адже коли презерватив ідеально сидить, він згортається за кілька секунд і майже не відчутний для вас обох. Ви можете повністю зануритися одне в одного і насолоджуватися чудовими моментами близькості.

... або під час зустрічі на одну ніч

Навіть якщо ви неодружені, презервативи є найкращим засобом контрацепції - адже коли ви займаєтеся сексом з кимось, кого ви не знаєте (поки що), безпека завжди стоїть на першому місці. Але це не означає, що ви повинні приймати будь-які обмеження. Якщо ви завжди матимете при собі одну з наших пробних упаковок та вимірювач розміру презерватива, ви швидко знайдете потрібний розмір і зможете насолодитися сексом на одну ніч у повній мірі. Просто спробуйте.