Skip to main content
МІСТЕР РОЗМІР 60 три пачки
МІСТЕР РОЗМІР 60 три пачкиМІСТЕР РОЗМІР 60 (36 презервативів)МІСТЕР РОЗМІР 60 (10 презервативів)МІСТЕР РОЗМІР 60 (3 презервативи)РОЗМІР 60 Зворотний бік упаковки

У великому порівнянні презервативів Stern.de за березень 2023 року презервативи Mister Size посіли перше місце з рейтингом 1,2.

Фабіо та 1435 інших людей люблять наші продукти

MISTER SIZE 60

Широкі, надтонкі презервативи забезпечують комфортну та безпечну посадку. Відкрийте для себе переваги презервативів Mister Size 60 вже зараз!

Основні моменти

 • широка посадка для чутливого сексу
 • зручна та надійна посадка
 • чиста інтенсивність завдяки товщині стінки всього 0,05 мм
 • прозорі та гладкі
 • матеріал: натуральний каучуковий латекс
 • номінальна ширина: 60 мм

MISTER SIZE 60 доступний у наступних розмірах упаковки:

3 презервативи
10 презервативів
36 презервативів

Ви можете придбати презервативи MISTER SIZE 60 швидко і легко в наступних магазинах:

Потужний та інтенсивний - MISTER SIZE 60

Потужний пеніс має багато переваг - якщо ви знаєте, як ним правильно користуватися. І, звичайно, контрацепція також повинна працювати, щоб ви не думали щоразу про те, що ваш найкращий шматок задихається в занадто тісному презервативі. З MISTER SIZE 60 все ідеально підходить, і ви нарешті можете повністю зосередитися на приємних відчуттях. Тож насолоджуйся моментом і дозволь собі злетіти до неймовірних висот.

Комфортна посадка завдяки індивідуальному розміру презерватива

Ідеально підібраний презерватив відчувається як друга шкіра. Ви майже не помітите його і зможете насолоджуватися спільними моментами. Але для цього спочатку потрібно знайти правильний презерватив. З MISTER SIZE це не проблема - адже тут ви можете обрати свій розмір з широкого асортименту. Різниця буде відчутною. З до біса гарним відчуттям.

MISTER SIZE - 7 розмірів презервативів для кращого сексу

Сім різних розмірів презервативів MISTER SIZE варіюються від 47 мм до 69 мм завширшки. Широкий діапазон, який забезпечить вам ідеальне прилягання та інтенсивні відчуття. І не турбуйтеся про те, щоб знайти потрібний розмір. За допомогою MISTER SIZE Smart, вимірювальної стрічки MISTER SIZE або зручного вимірювача презервативів Condom Sizer ви дізнаєтесь про це в найкоротші терміни.

Крім того, ви також можете замовити наші практичні пробні набори, кожен з яких містить три різні розміри, які підходять один до одного, щоб почати роботу. У вашому випадку ви отримаєте їх у розмірах 57 - 60 - 64.

Ваш MISTER SIZE 60 у трьох різних упаковках

Для швидкого сексу, випадкових статевих зв'язків або для інтенсивної фази закоханості - потрібний презерватив завжди є в наявності в потрібному розмірі упаковки:

 • 3 штуки - для практичного випробування
 • 10 штук - для наступних ночей кохання
 • 36 штук - запас для оптимістів та ощадливих людей

Якщо ви вже знаєте свій розмір і навчилися його цінувати, краще купити кілька упаковок заздалегідь. Тоді вам не доведеться незабаром замовляти знову.

Перевірена якість

MISTER SIZE дарує вам абсолютно нові відчуття під час сексу і водночас забезпечує оптимальну безпеку. Адже тільки так ви зможете повністю розслабитися під час занять любов'ю. Саме тому всі презервативи MISTER SIZE відповідають стандарту DIN EN ISO 4074:2002 і проходять ретельну перевірку. Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

Презервативи MISTER SIZE не тільки доступні в 7 різних розмірах, щоб кожен чоловік міг знайти свій ідеальний засіб контрацепції. Вони також тонші і тому більш чутливі, ніж звичайні презервативи.

Характеристики

Номінальна ширина: 60 мм

номінальна довжина: 200 мм

Товщина стінки (товщина презерватива): 0,05 мм

Колір: прозорий

Форма: циліндрична, ідеальна посадка та легке розгортання, з резервуаром

Лубрикант: екстра вологий

веганські: так

Перевірена якість

Дерматологічно протестовано та 100% електронно протестовано

Сертифікація: CE 0120 / ISO 4074

Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

EAN в торгівлі:

3 упаковки: 4260605480133 10 упаковок: 4260605480140 36 упаковок: 4260605480157

Основним інгредієнтом презервативів MISTER SIZE є латекс. Його отримують з каучукового дерева і тому це чистий натуральний продукт, який, крім каучуку, складається в основному з води, а також в невеликих частинах зі смол, білків і мінералів.

У виробництві презервативів MISTER SIZE використовується тільки першокласний натуральний каучуковий латекс від ретельно відібраних постачальників. До складу латексної суміші також входять інші інгредієнти, які відповідають за хорошу розтяжність, безпечний опір розриву та приємний нейтральний запах.

Повний список інгредієнтів презервативів MISTER SIZE:

 • Цис-1,4-поліізопрен (натуральний каучуковий латекс).
 • Діетилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Фенол, 4-метил, продукти реакції з дициклопентадієном та ізобутеном (антиоксидант)
 • Дибутилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Оксид цинку (активатор вулканізації)
 • Сірка (вулканізатор)
 • Калій гідроксид (мило)
 • Спирт жирний (мило)

Інформація відповідно до Регламенту про безпеку продукції (ЄС) 2023/988

Інформація про виробника

сертифікати

Інструкція із застосування