Skip to main content

"Завдяки Mister Size я нарешті повернув собі впевненість у ліжку. Дякую Mister Size." - Фабіо М. -29 років з Берліна

Інтернет-магазин

Хочеш нарешті спробувати MISTER SIZE або тобі потрібно поповнити запас презервативів після кількох дійсно хороших годин? Тоді замовляйте прямо онлайн тут, у нашому магазині-партнері. Незабаром ви будете повністю готові до наступного чудового заняття любов'ю без жодних турбот.

У великому порівнянні презервативів Stern.de за березень 2023 року презервативи Mister Size посіли перше місце з рейтингом 1,2.

Продукти

Все ще шукаєте свій розмір?

Визначте свій індивідуальний розмір презерватива прямо зараз за допомогою нашої доступної сантиметрової стрічки!

Завантажити сантиметрову стрічку

Наші тест-пакети для тестувальників продукції

Ми розробили три версії наших тестових наборів з 3 штук, щоб ви могли легко визначити свій розмір презерватива - Slim для вузького пеніса, Medium для середньо-широкого пеніса та Wide для всіх чоловіків з особливо широким пенісом. Тест-набори MISTER SIZE 3 в упаковці доступні лише в обраних магазинах:

Більше продуктів Mister Size

Mister Size Bio Gleitgel

MISTER SIZE Органічний гель-лубрикант

Дізнайтеся зараз - органічний гель-лубрикант на водній основі від Mister Size ідеально прилягає до презерватива, так само як і презерватив до вас.

MISTER SIZE Supplement for active men

Відкрийте для себе MISTER SIZE Supplement for active men зараз. Харчова добавка з L-аргініном, L-цитруліном, цинком, макою та таурином.

Werbekondome in verschiedenen individuellen Designs

Рекламні презервативи з власним дизайном у подарунок

Презервативи Mister Size тепер також доступні у вигляді промо-версій. Для В2В-клієнтів презервативи є винятковим, незвичайним рекламним подарунком з високим коефіцієнтом впізнаваності, але приватні клієнти також можуть отримати вигоду від незвичайної…

Заощаджуйте гроші, купуючи презервативи онлайн - завдяки акціям та великим замовленням.

Найкраще регулярно перевіряти наші акції - адже окрім конкурсів та заходів, ми також час від часу проводимо акції зі значними знижками. Ви можете зробити одну-дві вигідні покупки, а потім мати зручний запас на наступні кілька тижнів або місяців.

Великі замовлення також мають сенс, тому що ви можете заощадити трохи більше за допомогою наших цінних упаковок. А якщо ви точно знаєте свій розмір презерватива, ніщо не завадить вам зробити запас на майбутнє.