Skip to main content
МІСТЕР РОЗМІР Широкий дегустаційний набір 60-64-69 (3 презервативи)
МІСТЕР РОЗМІР Широкий дегустаційний набір 60-64-69 (3 презервативи)Широкий пробний набір MISTER SIZE 60-64-69 Упаковка

У великому порівнянні презервативів Stern.de за березень 2023 року презервативи Mister Size посіли перше місце з рейтингом 1,2.

Фабіо та 1435 інших людей люблять наші продукти

Широкий пробний комплект MISTER SIZE 60-64-69

Відкрийте для себе презервативи Mister Size великих розмірів 60, 64 і 69. Спробуйте їх зараз у практичному пробному наборі з 3 упаковок!

Основні моменти:

 • окремі презервативи розмірів 60, 64 і 69
 • по 1 презервативу для потужного, міцного і вдумливого пеніса
 • ідеально підходять для визначення точного розміру
 • ідеально підходять для широкого діапазону
 • інтенсивні відчуття завдяки товщині стінок від 0,05 мм до 0,06 мм
 • прозорі та гладкі - з тонкою змащувальною плівкою

Дегустаційний набір MISTER SIZE - "широкий тестовий пакет" (60 - 64 - 69) доступний у наступних розмірах упаковки:

3 презервативи

Ви можете придбати наш пробний набір MISTER SIZE - "широкий тестовий пакет"(60 - 64 - 69) легко і швидко в наступних магазинах:

Визначте свій особистий розмір презерватива

Як і у випадку з розміром одягу, кожна людина індивідуальна - і це також стосується пеніса. Для нас в MISTER SIZE само собою зрозуміло, що презервативи не можуть бути завжди одного розміру. Тому що тільки тоді, коли розмір презерватива дійсно вам підходить, ви можете повністю відключитися і насолоджуватися безтурботним сексом з чистими почуттями. Звісно, без надокучливого стискання та постійної тривоги, що щось може зісковзнути. Вам сподобається різниця.

З пробним набором точного розміру - МІSTER SIZE 60, 64 та 69

Наш "Широкий тестовий набір" допоможе вам дізнатися точний розмір презерватива. Якщо ви вже підозрюєте, що ваш розмір пеніса знаходиться десь в широкому діапазоні, ви можете з комфортом спробувати свій відповідний розмір презерватива за допомогою цього набору. Незалежно від того, чи маєте ви ширину 60 мм, 64 мм або 69 мм, один з цих трьох розмірів, ймовірно, підійде вам ідеально. Крім того, іноді буває корисно трохи урізноманітнитись: Трохи більший презерватив часто забезпечує ще більш природні та приємні відчуття. А з трохи тіснішим розміром ви зможете трохи відстрочити оргазм завдяки трохи більшому тиску презерватива - щоб потім насолодитися ним ще сильніше.

MISTER SIZE - 7 розмірів презервативів для кращого сексу

Завдяки семи різним розмірам презервативів MISTER SIZE ви зможете насолоджуватися розслабленим і якісним сексом. Ширина варіюється від 47 мм до 69 мм. Ви можете швидко визначити, який презерватив підходить вам найкраще, за допомогою нашого MISTER SIZE Smart, вимірювальної стрічки MISTER SIZE або практичного презерватива Condom Sizer.

Або, звичайно, з іншими нашими тестовими наборами. Якщо "Широкий тест-пакет" ще не дає вам ідеальних відчуттів, просто спробуйте наші набори "Спробуй (середній)" або " Вузький тест-пакет".

Перевірена якість

MISTER SIZE дарує вам абсолютно нові відчуття під час сексу і водночас забезпечує оптимальну безпеку. Тільки так ви зможете повністю розслабитися під час занять любов'ю. Саме тому всі презервативи MISTER SIZE відповідають стандарту DIN EN ISO 4074:2002 і проходять ретельну перевірку. Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

Презервативи MISTER SIZE не тільки доступні в 7 різних розмірах, щоб кожен чоловік міг знайти свій ідеальний засіб контрацепції. Вони також тонші і тому більш чутливі, ніж звичайні презервативи.

Характеристики

Номінальна ширина: 60 мм, 64 мм, 69 мм

Довжина: 200 мм, 220 мм

Товщина стінки (товщина презерватива): від 0,05 до 0,06 мм

Колір: прозорий

Форма: циліндрична, ідеальна посадка та легке розгортання, з резервуаром

Лубрикант: екстра вологий

веганські: так

Перевірена якість

Дерматологічно протестовано та 100% електронно протестовано

Сертифікація: CE 0120 / ISO 4074

Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

EAN в торгівлі

4260605481178

Основним інгредієнтом презервативів MISTER SIZE є латекс. Його отримують з каучукового дерева і тому це чистий натуральний продукт, який, крім каучуку, складається в основному з води, а також в невеликих частинах зі смол, білків і мінералів.

У виробництві презервативів MISTER SIZE використовується тільки першокласний натуральний каучуковий латекс від ретельно відібраних постачальників. До складу латексної суміші також входять інші інгредієнти, які відповідають за хорошу розтяжність, безпечний опір розриву та приємний нейтральний запах.

Повний список інгредієнтів презервативів MISTER SIZE:

 • Цис-1,4-поліізопрен (натуральний каучуковий латекс).
 • Діетилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Фенол, 4-метил, продукти реакції з дициклопентадієном та ізобутеном (антиоксидант)
 • Дибутилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Оксид цинку (активатор вулканізації)
 • Сірка (вулканізатор)
 • Калій гідроксид (мило)
 • Спирт жирний (мило)