Skip to main content
Пробний набір MISTER SIZE Slim 47-49-53 (3 презервативи)
Пробний набір MISTER SIZE Slim 47-49-53 (3 презервативи)MISTER SIZE Тонкий пробний набір 47-49-53 Упаковка

У великому порівнянні презервативів Stern.de за березень 2023 року презервативи Mister Size посіли перше місце з рейтингом 1,2.

Фабіо та 1435 інших людей люблять наші продукти

MISTER SIZE Набір для тестування малих розмірів 47-49-53

Спробуйте спортивні тонкі презервативи Mister Size вже зараз! Спробуйте розміри 47, 49 та 53 у практичній упаковці з 3 штук.

Основні моменти:

 • окремі презервативи розмірів 47, 49 і 53
 • по 1 презервативу для тонкого, чутливого та гідного пеніса
 • ідеально підходять для визначення точного розміру
 • ідеально підходять для тонкого пеніса
 • інтенсивні відчуття завдяки товщині стінки всього 0,05 мм
 • прозорі та гладкі - з тонкою змащувальною плівкою

Пробний набір MISTER SIZE - "Вузька пробна упаковка" (47 - 49 - 53) доступний у наступних розмірах:

3 презервативи

Ви можете придбати наш пробний набір MISTER SIZE - "Вузький тестовий пакет" (47 - 49 - 53) легко та швидко в наступних магазинах:

Випробуйте свій особистий розмір презерватива

Кожна людина індивідуальна - так само, як і розмір одягу, це стосується і пеніса. Ось чому ми в MISTER SIZE вважаємо само собою зрозумілим, що презервативи не можуть бути завжди одного розміру. Тому що тільки якщо розмір презерватива дійсно підходить вам, ви можете насолоджуватися абсолютно безтурботним сексом з чистими почуттями. Звісно, без набридливого стискання чи постійного хвилювання, що щось може зісковзнути. Вам сподобається ця різниця, і ви не захочете її пропустити.

З набором для примірки точного розміру - МISTER SIZE 47, 49 та 53

Наш "Вузький тестовий набір" допоможе вам дізнатися точний розмір презерватива. Якщо ви вже підозрюєте, що ваш розмір пеніса знаходиться десь у вузькому діапазоні, ви можете з комфортом спробувати його за допомогою цього набору. Незалежно від того, чи маєте ви ширину 47 мм, 49 мм або 53 мм, один з цих трьох розмірів, ймовірно, підійде вам ідеально. Крім того, іноді буває корисно трохи урізноманітнитись: Трохи більший презерватив зазвичай забезпечує ще більш природні відчуття. А з трохи тіснішим розміром ви можете відтермінувати оргазм - щоб потім насолодитися ним ще сильніше.

МISTER SIZE - 7 розмірів презервативів для кращого сексу

Завдяки семи різним розмірам презервативів MISTER SIZE ви зможете насолоджуватися розслабленим та якісним сексом. Ширина варіюється від 47 мм до 69 мм. Ви можете швидко визначити, який презерватив підходить вам найкраще, за допомогою нашого MISTER SIZE Smart, вимірювальної стрічки MISTER SIZE або практичного презерватива Condom Sizer.

Або, звичайно, з іншими нашими тестовими наборами. Якщо "Вузький тестовий набір" ще не дає вам ідеальних відчуттів, просто спробуйте наші набори "Спробуй (середній)" або " Широкий тестовий набір".

Перевірена якість

MISTER SIZE дарує абсолютно нові відчуття під час сексу і водночас забезпечує оптимальну безпеку. Тільки так ви зможете повністю розслабитися під час занять любов'ю. Саме тому всі презервативи MISTER SIZE відповідають стандарту DIN EN ISO 4074:2002 і проходять ретельну перевірку. Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

Презервативи MISTER SIZE не тільки доступні в 7 різних розмірах, щоб кожен чоловік міг знайти свій ідеальний засіб контрацепції. Вони також тонші і тому більш чутливі, ніж звичайні презервативи.

Характеристики

Номінальна ширина: 47 мм, 49 мм, 53 мм

Довжина: 160 мм, 185 мм

Товщина стінки (товщина презерватива): 0,05 мм

Колір: прозорий

Форма: циліндрична, ідеальна посадка та легке розгортання, з резервуаром

Лубрикант: екстра вологий

веганські: так

Перевірена якість

Дерматологічно протестовано та 100% електронно протестовано

Сертифікація: CE 0120 / ISO 4074

Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

EAN в торгівлі

4260605480577

Основним інгредієнтом презервативів MISTER SIZE є латекс. Його отримують з каучукового дерева і тому це чистий натуральний продукт, який, крім каучуку, складається в основному з води, а також в невеликих частинах зі смол, білків і мінералів.

У виробництві презервативів MISTER SIZE використовується тільки першокласний натуральний каучуковий латекс від ретельно відібраних постачальників. До складу латексної суміші також входять інші інгредієнти, які відповідають за хорошу розтяжність, безпечний опір розриву та приємний нейтральний запах.

Повний список інгредієнтів презервативів MISTER SIZE:

 • Цис-1,4-поліізопрен (натуральний каучуковий латекс).
 • Діетилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Фенол, 4-метил, продукти реакції з дициклопентадієном та ізобутеном (антиоксидант)
 • Дибутилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Оксид цинку (активатор вулканізації)
 • Сірка (вулканізатор)
 • Калій гідроксид (мило)
 • Спирт жирний (мило)

Інформація відповідно до Регламенту про безпеку продукції (ЄС) 2023/988

Інформація про виробника

сертифікати

Інструкція із застосування