Skip to main content
MISTER SIZE Середній пробний набір 53 - 57 - 60 (3 презерватива)
MISTER SIZE Середній пробний набір 53 - 57 - 60 (3 презерватива)MISTER SIZE Середній дегустаційний набір 53 - 57 - 60 Зворотний бік упаковкиMISTER SIZE Середній дегустаційний набір 53 - 57 - 60 Упаковка

У великому порівнянні презервативів Stern.de за березень 2023 року презервативи Mister Size посіли перше місце з рейтингом 1,2.

Фабіо та 1435 інших людей люблять наші продукти

Середній тестовий набір MISTER SIZE 53 - 57 - 60

Відкрийте для себе презервативи Mister Size середнього розміру 53, 57 і 60 та протестуйте 3 середніх розміри в практичному пробному наборі!

Основні моменти

 • окремі презервативи розмірів 53, 57 та 60
 • по 1 презервативу для гідних, щедрих і сильних чоловіків
 • ідеально підходить для визначення точного розміру
 • ідеально підходять для середнього діапазону
 • інтенсивні відчуття завдяки товщині стінки всього 0,05 мм
 • прозорі та гладкі - з тонкою змащувальною плівкою

Дегустаційний набір MISTER SIZE - "середній тестовий пакет" (53 - 57 - 60) доступний у наступних розмірах упаковки:

3 презервативи

Ви можете придбати наш пробний набір MISTER SIZE - "середній тестовий пакет" (53 - 57 - 60) легко і швидко в наступних магазинах:

Випробуйте свій особистий розмір презерватива

Кожна людина індивідуальна - і це також стосується найкращого засобу захисту. Ось чому для MISTER SIZE само собою зрозуміло, що презервативи не можуть бути завжди одного розміру. Тому що тільки тоді, коли розмір презерватива дійсно вам підходить, ви зможете насолоджуватися абсолютно безтурботним сексом з чистими почуттями. Звісно, без набридливого стискання чи постійного занепокоєння, що щось може зісковзнути. Вам сподобається ця різниця.

З набором для примірки точного розміру - МІSTER SIZE 53, 57 та 60

Наш набір "Примірка" допоможе вам дізнатися точний розмір презерватива. Адже якщо ви вже підозрюєте, що ваш розмір десь посередині, ви можете з комфортом спробувати його з цим набором. Незалежно від того, чи маєте ви ширину 53 мм, 57 мм або 60 мм, один з цих трьох розмірів, ймовірно, підійде вам ідеально. Крім того, іноді буває корисно урізноманітнитись: Трохи більший презерватив зазвичай дає більш природні відчуття. А з трохи тіснішим розміром ви можете відкласти оргазм - щоб потім насолоджуватися ним ще сильніше.

MISTER SIZE - 7 розмірів презервативів для кращого сексу

Завдяки семи різним розмірам презервативів MISTER SIZE ви зможете насолоджуватися розслабленим і якісним сексом. Ширина варіюється від 47 мм до 69 мм. Ви можете швидко визначити, який презерватив підходить вам найкраще, за допомогою нашого MISTER SIZE Smart, вимірювальної стрічки MISTER SIZE або практичного презерватива Condom Sizer.

Або, звичайно ж, за допомогою наших трьох дегустаційних наборів. Якщо "Середній дегустаційний набір" ще не дає вам ідеальних відчуттів, просто спробуйте наш Широкий або Тонкий дегустаційний набір.

Перевірена якість

MISTER SIZE дарує вам абсолютно нові відчуття під час сексу і в той же час пропонує оптимальну безпеку. Адже тільки так ви зможете повністю розслабитися під час занять любов'ю. Саме тому всі презервативи MISTER SIZE відповідають стандарту DIN EN ISO 4074:2002 і проходять ретельну перевірку. Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

Презервативи MISTER SIZE не тільки доступні в 7 різних розмірах, щоб кожен чоловік міг знайти свій ідеальний засіб контрацепції. Вони також тонші і тому більш чутливі, ніж звичайні презервативи.

Характеристики

Номінальна ширина: 53 мм, 57 мм, 60 мм

Довжина: 185 мм, 200 мм

Товщина стінки (товщина презерватива): 0,05 мм

Колір: прозорий

Форма: циліндрична, ідеальна посадка та легке розгортання, з резервуаром

Лубрикант: екстра вологий

веганські: так

Перевірена якість

Дерматологічно протестовано та 100% електронно протестовано

Сертифікація: CE 0120 / ISO 4074

Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

EAN в торгівлі

4260605480584

Основним інгредієнтом презервативів MISTER SIZE є латекс. Його отримують з каучукового дерева і тому це чистий натуральний продукт, який, крім каучуку, складається в основному з води, а також в невеликих частинах зі смол, білків і мінералів.

У виробництві презервативів MISTER SIZE використовується тільки першокласний натуральний каучуковий латекс від ретельно відібраних постачальників. До складу латексної суміші також входять інші інгредієнти, які відповідають за хорошу розтяжність, безпечний опір розриву та приємний нейтральний запах.

Повний список інгредієнтів презервативів MISTER SIZE:

 • Цис-1,4-поліізопрен (натуральний каучуковий латекс).
 • Діетилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Фенол, 4-метил, продукти реакції з дициклопентадієном та ізобутеном (антиоксидант)
 • Дибутилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Оксид цинку (активатор вулканізації)
 • Сірка (вулканізатор)
 • Калій гідроксид (мило)
 • Спирт жирний (мило)

Інформація відповідно до Регламенту про безпеку продукції (ЄС) 2023/988

Інформація про виробника

сертифікати

Інструкція із застосування