Skip to main content

Фабіо та 1435 інших людей люблять наші продукти

Рекламні презервативи з власним дизайном у подарунок

Презервативи Mister Size тепер також доступні у вигляді промо-сумки. Для B2B клієнтів презервативи є винятковим, незвичайним рекламним подарунком з високим коефіцієнтом впізнаваності, але приватні клієнти також можуть отримати вигоду від незвичайної ідеї подарунка в індивідуальному дизайні.

Основні моменти:

 • Один презерватив з маленької літери
 • індивідуальний друк
 • незвичайний рекламний носій
 • високий рівень впізнаваності
 • доступний від 500 штук
 • також для вечірок або холостяцьких вечірок

Будь ласка, зв'яжіться з нами безпосередньо для отримання індивідуальної пропозиції або замовлення:

Чому акційні презервативи?

Чудова ідея: рекламні презервативи! Презервативи з друком або презервативи з логотипом - це незвичайні та привабливі рекламні подарунки практично для будь-якої події. У нас ви можете надрукувати презервативи та розповсюджувати їх як зухвалі рекламні презервативи серед відкритих людей.

Рекламні презервативи: зухвалі, сексуальні та з гумором

Роздайте одну гумку, або дві, або три. Можна вбити кількох зайців одним пострілом. Презервативи з принтом привертають увагу, рекламне повідомлення залишається в пам'яті потенційних клієнтів, а під час вечірнього ню або ранкового швидкого сексу партнер також може насолоджуватися безпечним сексом. Звичайно, презервативи з принтом не мають рекламного відбитку на самому презервативі, але ми друкуємо тільки упаковку презерватива. З нашими рекламними презервативами немає обмежень для мотивів і вашої креативності: Автомобілі, піктограми, дотепні вислови або логотип вашої компанії ідеально вписуються в зручну обгортку презерватива. Зовнішня упаковка також може бути використана як привабливий рекламний простір.

Привабливий рекламний простір: презервативи з друком

Сірникові коробки, пакетики з цукром та блістери від згущеного молока вже давно використовуються як рекламні носії. Друк на презервативах - рекламні креатори наважилися на це лише відтоді, як секс більше не є табуйованою темою, а реклама безпечного сексу мерехтить на екранах у прайм-тайм. Ще кілька років тому покупці ніяковіли, коли продавчиня на касі кричала на весь магазин: "Ютто, скільки коштують презервативи?" Сьогодні мало хто червоніє, коли купує презервативи. Надруковані презервативи з кумедними мотивами лежать на касі, і їх більше не ховають під підлогою в аптеці. Друк на презервативах - це ефективна альтернатива для компаній з невеликим рекламним бюджетом, але які хочуть зробити великий вплив. Рекламні презервативи виділяються - Ваша компанія виділяється, коли використовує рекламні презервативи в якості маркетингової стратегії. Це точно!

Замовте друк презервативів: Просто і недорого

Презервативи - це завжди безпечний вибір, як у рекламі, так і під час сексу. Маленькі контрацептиви, презервативи або Фроммери (як їх ласкаво називають на честь винахідника Юліуса Фромма) відповідають найвищим стандартам якості і замовляються нами у вибраних брендів-виробників. Ви можете обирати між різними брендами, розмірами і навіть смаками ще до того, як прийде час розробляти дизайн і друкувати презервативи. Ребристі, шиповані, кольорові чи величезних розмірів - ми надрукуємо будь-яку упаковку презервативів, яку ви забажаєте. Класичні рекламні презервативи - квадратні, практичні та недорогі. Ви можете легко вибрати один з наших шаблонів для розробки дизайну ваших рекламних презервативів або конфіденційно зв'язатися з нами поштою. Ми реалізуємо будь-яку рекламну ідею для ваших презервативів з друком.

Безпечний вибір, безпечна реклама: презервативи з логотипом

Окрім презервативів в індивідуальній упаковці з друком, ми також розробляємо для вас практичні складні картки з наклеєними упаковками презервативів, які гарантовано привернуть увагу як поштові відправлення (директ-мейл) або на виставках і вечірках. Друковані презервативи з логотипом поміщаються в будь-який конверт, не додають об'єму, але сприяють безпечному розповсюдженню вашої реклами. Коли все має відбуватися швидко: Міні-упаковки зі стікерами. Приєднуйтесь і робіть це з рекламними презервативами. Це найшвидший і найбезпечніший спосіб отримати максимальну рекламну віддачу.

На жаль, рекламні презервативи MISTER SIZE доступні лише в 57 розмірі. Вам потрібен інший розмір презервативів для вашої промо-акції? Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання індивідуального рішення.

Властивості

Номінальна ширина: 57 мм

Довжина презерватива: 185 мм

Товщина стінки (товщина презерватива): 0,05 мм

Колір: прозорий

Форма: циліндрична, ідеальна посадка та легке розгортання, з резервуаром

Лубрикант: екстра вологий

веганські: так

Перевірена якість

Дерматологічно протестовано та 100% електронно протестовано

Сертифікація: CE 0120 / ISO 4074

Ви можете дізнатися більше про наші стандарти якості в наших чотирьох основних принципах.

Основним інгредієнтом презервативів MISTER SIZE є латекс. Його отримують з каучукового дерева і тому це чистий натуральний продукт, який, крім каучуку, складається в основному з води, а також в невеликих частинах зі смол, білків і мінералів.

У виробництві презервативів MISTER SIZE використовується тільки першокласний натуральний каучуковий латекс від ретельно відібраних постачальників. До складу латексної суміші також входять інші інгредієнти, які відповідають за хорошу розтяжність, безпечний опір розриву та приємний нейтральний запах.

Повний список інгредієнтів презервативів MISTER SIZE:

 • Цис-1,4-поліізопрен (натуральний каучуковий латекс).
 • Діетилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Фенол, 4-метил, продукти реакції з дициклопентадієном та ізобутеном (антиоксидант)
 • Дибутилдитіокарбамат цинку (прискорювач)
 • Оксид цинку (активатор вулканізації)
 • Сірка (вулканізатор)
 • Калій гідроксид (мило)
 • Спирт жирний (мило)

Інформація відповідно до Регламенту про безпеку продукції (ЄС) 2023/988

Інформація про виробника

сертифікати

Інструкція із застосування