Skip to main content

Ваш розмір презерватива

Розміри презервативів у Mister Size - такі ж індивідуальні, як і ви

Взуття, сорочка та піджак, звісно, завжди сидять ідеально, але чи замислювалися ви коли-небудь про правильний розмір презерватива? MISTER SIZE поклав край універсальним розмірам та XXL. Натомість ви отримуєте презерватив, який сидить як влитий. Ви неодмінно відчуєте різницю - адже відтепер ви знову відчуєте, що таке справжній секс.

Додаток MISTER SIZE: для першопрохідців та технічних ентузіастів

Ви любите технічні інновації і хотіли б дізнатися свій особистий розмір презерватива прямо зараз? Тоді скористайтеся нашим додатком для вимірювання MISTER SIZE і виміряйте безпосередньо за допомогою мобільного телефону або планшета.

Виміряйте зараз

Для класичних персонажів: рулетка MISTER SIZE

Звичайно, ви також можете виміряти себе класичним способом. Все, що вам потрібно зробити, це роздрукувати нашу сантиметрову стрічку MISTER SIZE і одразу ж почати вимірювання.

Завантажити сантиметрову стрічку

Правильний розмір презерватива - чому важливо знати міру!

Чому індивідуальний розмір презерватива так важливий? Чи дійсно це того варте? Тут ви можете дізнатися про різницю між стандартним і правильним розміром.

Правильний розмір презерватива

Таблиця розмірів презервативів

Довжина пеніса не відіграє ролі у виборі правильного розміру презерватива, лише ширина, оскільки презервативи завжди можна розгорнути в довжину за потреби. Якщо розмір презерватива підходить, захист від небажаної вагітності гарантований, навіть якщо презерватив трохи замалий, але ідеальний розмір означає, що він не сповзає і не перетискається.

Розмір презерватива завжди вказується як номінальна ширина в міліметрах, наприклад, 47 мм, 60 мм або 69 мм. Ця номінальна ширина є результатом ширини презерватива в горизонтальному положенні. Однак цей вимір має мало спільного з реальністю, оскільки ваш пеніс круглий, а не плаский. Для того, щоб дати вам рекомендацію щодо правильного розміру презерватива, ми створили таблицю перерахунку.

Просто виміряйте свій ерегований пеніс у найтовстішій частині, наприклад, за допомогою нитки або рулетки. Потім ви можете зчитати відповідний розмір з наведеної нижче таблиці розмірів наших презервативів:

Розмір презерватива

Для обхвату пеніса

Для діаметра пеніса

Розмір 47

9,5 - 10 см

3,02 - 3,18 см

Розмір 49

10 - 10,5 см

3,18 - 3,34 см

Розмір 53

10,5 - 12 см

3,34 - 3,82 см

Pозмір 57

12 - 13,5 см

3,82 - 4,3 см

Pозмір 60

13,5 - 14,5 см

4,3 - 4,62 см

Розмір 64

14,5 - 15,5 см

4,62 - 4,93 см

Розмір 69

Більше 15,5 см

Більше 4,93 см

Просто спробуйте ...

Навіщо витрачати час на вимірювання, якщо можна просто спробувати? Якщо ви хочете спробувати MISTER SIZE одразу і вже маєте приблизне уявлення про свій розмір презерватива, ви можете одразу замовити один з наших практичних пробних наборів. Набори складаються з трьох упаковок трьох різних, але суміжних розмірів. Ви самі вирішуєте, який презерватив підходить вам найкраще! Невеличка порада: якщо ви натрапите в магазині на напис MISTER SIZE, темно-синя смужка посередині допоможе вам вгадати потрібний розмір...

Спробуй зараз

Показувати велич - легко з правильним презервативом

Чому існують різні розміри презервативів?

Кожна людина індивідуальна - це стосується як її характеру, так і тіла. Саме тому ми зазвичай приміряємо одяг перед покупкою. Зрештою, ми хочемо, щоб все сиділо ідеально і щоб нам було добре. Тільки з презервативами іноді здається, що всі пеніси однакові. Але ви, напевно, помітили, що це абсолютно не так. Тому ми в MISTER SIZE сказали собі, що хочемо віддати належне різноманітності чоловіків - з сімома різними розмірами презервативів, один з яких ідеально підійде саме вам. Різниця у відчуттях одразу помітна. І, звісно ж, безпечніше, адже тепер все ідеально підходить.

Які існують розміри?

Більшість презервативів доступні лише в стандартних розмірах. Номінальна ширина зазвичай становить від 52 мм до 54 мм. Існують також презервативи XXL, номінальна ширина яких зазвичай становить від 55 мм до 57 мм. Як бачите, асортимент насправді не дуже широкий. І якщо ви не вписуєтеся в цей шаблон, у вас завжди будуть проблеми з більшістю презервативів. Або вони занадто вільні, або незручно тиснуть і здавлюють. Тож не дивно, що багато чоловіків вважають за краще обходитися без презервативів - що, звісно, теж не найкраща ідея.

Щоб уникнути цих проблем, MISTER SIZE пропонує вам на вибір сім різних розмірів - з номінальною шириною від 47 мм до 69 мм. Це дозволяє легко нарешті використовувати презерватив, в якому більше не виникають всі дратівливі побічні ефекти. Тож ви можете повністю зосередитися на найпрекраснішій речі у світі.

Де на упаковці вказується розмір презерватива?

У Mister Size ваш особистий розмір презерватива чітко видно у вигляді кольорового числа від 47 до 69 на лицьовій стороні упаковки. Таким чином, ви завжди можете з першого погляду визначити, чи купуєте презерватив потрібного вам розміру. Крім того, на звороті кожної упаковки презервативів є короткий обов'язковий текст, який вказує на розмір презерватива у вигляді стандартної або номінальної ширини. Наприклад, презерватив розміру 60 відповідає стандартній ширині 60 мм, і те саме стосується інших розмірів.

Визначте свій розмір презерватива

Якщо ви ще не знаєте свій розмір презерватива, є три простих способи дізнатися:

PDF Стрічка для вимірювання розмірів презервативів

Рулетка MISTER SIZE

Просто роздрукуйте, виміряйте та зчитайте

Розмір презерватива

Розмір презерватива

Ви можете придбати практичний вимірювач розміру презервативів у вибраних роздрібних магазинах або час від часу в рамках спеціальної пропозиції.

Пакети Mister Size 3

Пакування

Використовуючи темну смужку на упаковці, якщо ви можете приблизно визначити свій розмір

Почніть прямо зараз, і незабаром ви зможете насолоджуватися чудовим сексом з презервативами.

Дізнайтеся більше про презервативи

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Сексуальні знання про презервативи

Визначте правильний розмір презерватива за 4 простих кроки

Використання презервативів правильного розміру є важливим для надійного захисту. Тут ви можете дізнатися, як визначити правильний розмір за 4 простих кроки.

Kondom Anwendung
Наші поради щодо презервативів

Застосування презервативів

Про що слід пам'ятати при використанні презервативів? Ось найважливіші поради перед використанням презервативів.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Сексуальні знання про презервативи

Презервативи та розміри презервативів: Відповіді на всі ваші запитання

У цій статті ви знайдете відповіді на всі запитання про презервативи та їхні розміри. Натисніть зараз, щоб прочитати більше.