Skip to main content

Правильний розмір презерватива - ось чому варто виміряти

У вас завжди було відчуття, що презервативи вам заважають і забирають частину відчуттів? Тоді у нас для вас чудова новина: справа не в презервативі взагалі, а у виборі презерватива та його розмірі. Знайшовши той, що підходить саме тобі, ти майже не відчуєш різниці і нарешті зможеш насолоджуватися сексом на повну, навіть з гумовим презервативом.

Ідеальна посадка замість безглуздого порівняння членів

Ні для кого не секрет, що хороший секс не залежить від розміру. Ось чому ваш розмір важливий для MISTER SIZE - але тільки для того, щоб ви були ідеально підібрані для наступного заняття любов'ю. Правильно підібраний розмір, ваш найкращий член та ультратонкий презерватив утворюють єдине ціле, яке нарешті змусить вас повністю забути, що він взагалі існує. Більше ніякого дискомфорту, лише чудовий секс.

Визначити свій розмір презерватива дуже просто!

Перед тим, як замовити першу упаковку MISTER SIZE, вам, звичайно ж, слід дізнатися свій особистий розмір презервативів. Ми розробили для вас три дуже прості методи:

Темна смужка на упаковці Mister Size

Темна смуга на упаковці

Ви також можете легко визначити свій розмір презерватива, подивившись на темну смужку на упаковці. Ширина на кожній упаковці різна, так само як і розмір презерватива. Якщо ваш ерегований пеніс має таку ж ширину, як і смужка, то цей розмір презерватива, ймовірно, вам підійде.

Дізнатися більше

Піктограма вимірювальної стрічки

Рулетка MISTER SIZE - міряйте, як надійний кравець

Якщо ви віддаєте перевагу класичному способу вимірювання, просто роздрукуйте нашу сантиметрову стрічку MISTER SIZE. Виріжте її та обережно помістіть навколо ерегованого пеніса. Після цього ви зможете легко зчитати свій індивідуальний розмір презерватива.


Увага: Під час друку, будь ласка, виберіть "ні" для налаштування сторінки, щоб рулетка була надрукована точно в масштабі.

Роздрукувати зараз

Розмір презерватива

Sizer - спеціаліст з визначення розміру презерватива для вашого найкращого твору

Вам більше подобаються справжні інструменти, які створені для роботи? Тоді наш вимірювач розміру презервативів - це саме те, що вам потрібно. За допомогою цього практичного інструменту у форматі контрольної картки ви зможете визначити свій індивідуальний розмір в найкоротші терміни і з абсолютною точністю. І відтепер ви зможете зосередитися на найголовнішому під час сексу: Гарячі моменти в безшовному з'єднанні.

Читати далі

Як жінка, звичайно, теж ...

Презервативи не обов'язково мають бути лише для чоловіків. Якщо ви бажаєте підготуватися до побачення заздалегідь або хочете зробити щось приємне для коханої людини, ви, звісно, можете виміряти презерватив так само добре. Найкраще мати при собі нашу практичну пробну упаковку - так ви зможете одразу ж почати.

Сім розмірів презервативів - і один з них ваш

Ти вже виміряв себе? Тоді настав час для твого персонального презерватива. MISTER SIZE доступний у семи різних версіях, і тепер ви знаєте, який з них стане вашим новим супутником відтепер. Тож незалежно від того, який презерватив вам підходить - 47 мм, 60 мм чи навіть 69 мм - відтепер ви зможете насолоджуватися сексом з презервативом набагато краще. Тож одразу ж екіпіруйтеся і вирушайте на наступний марафон обіймів на дивані або назустріч наступній пригоді.