Skip to main content

Про нас

MISTER SIZE - ваш супутник для кращого сексу

MISTER SIZE створює ідеальні умови для того, щоб ви могли насолоджуватися моментами разом зі своїм партнером у всій їх інтенсивності. Тут ви можете дізнатися більше про наші основні принципи та про те, чому ми повністю віримо в те, що означає MISTER SIZE.

У великому порівнянні презервативів Stern.de за березень 2023 року презервативи Mister Size посіли перше місце з рейтингом 1,2.

Понад 20 років досвіду роботи з презервативами

Наш сімейний бізнес з виробництва презервативів розпочався у 2001 році, і з самого початку все оберталося навколо правильного розміру презервативів. Спочатку існував лише пошуковик презервативів потрібного розміру та наш інтернет-магазин Vinico, але незабаром ми почали розробляти презервативи самостійно, і з роками з'явився бренд Mister Size, створений на основі нашого досвіду та відгуків клієнтів. Ви можете дізнатися більше в повній історії Mister Size.

Сьогодні, як клієнт, ви все ще маєте прямий зв'язок з нами, тож якщо у вас є запитання, пропозиції чи критика, ми з нетерпінням чекаємо на них, щоб продовжувати працювати над вдосконаленням презервативів, які ідеально підходять для вас. Хочете зазирнути за лаштунки? Тоді познайомтеся з командою Mister Size прямо зараз.

Дізнайтеся більше про MISTER SIZE

Das Mitarbeiter Team von MISTER SIZE
Про нас

Команда Mister Size

У нашому невеликому сімейному бізнесі всі співробітники повністю віддані справі і з ентузіазмом ставляться до того, щоб забезпечити вас правильним презервативом. Дізнайтеся більше про людей, які стоять за компанією Mister Size, зазирнувши за…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Про нас

Якість презервативів

Щоб гарантувати максимальну безпеку для вас як клієнта, першокласні матеріали та суворий контроль є частиною нашої стандартної програми.

Kondom FAQ
Про нас

Поширені запитання про презервативи та розміри презервативів

Отримайте відповіді на всі ваші запитання про презервативи, розмір презерватива та MISTER SIZE як найбільш підходящий для вас презерватив.

Маєте до нас запитання?

Незалежно від того, чи є ви приватним клієнтом або дилером: у вас є питання або ви зацікавлені в нашому продукті? Тоді зв'яжіться з нами безпосередньо, ми будемо раді допомогти вам! Ви дилер? Тоді відвідайте нашу дилерську зону.

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Німеччина

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Захист даних дуже важливий для нас

Ніяких напівзаходів - чотири основні принципи MISTER SIZE

Ми, як команда, повністю підтримуємо MISTER SIZE, тому що з нас досить методів контрацепції, які нас влаштовують. Тут не може бути компромісів - все просто має бути правильно. Тому що тільки тоді ви зможете відчути щастя найінтимніших моментів і насолодитися часом, проведеним разом, у всій його повноті. Щоб зробити все це можливим, кожен крок в MISTER SIZE ґрунтується на наших чотирьох елементарних принципах.

Надтонкий матеріал гарантує інтенсивні відчуття.

Під час сексу відчуття - це головне, адже хочеться насолодитися кількома прекрасними моментами разом і повністю віддати себе один одному. Звісно, презервативу як другу, супутнику та партнеру по ліжку не можна дозволяти стояти на заваді. Саме тому ми оптимізували наші презервативи MISTER SIZE таким чином, щоб ви майже не відчували їх. Завдяки правильному розміру, ідеальному приляганню та товщині стінок 0,05 мм, під час сексу між вами буде лише тоненький, як вафелька, прошарок. Тож ви можете насолоджуватися повною мірою.

Завдяки 7 розмірам презервативів, кожен може знайти презерватив, який дійсно йому підходить.

Не існує універсальних рішень, коли справа доходить до сексу. Кожна людина індивідуальна, і це чудово. Ось чому для нас не існує стандартів - для нас ви є особистою родзинкою. Ваше особисте життя унікальне. Тому ви також отримуєте свого ідеального супутника: презерватив, який дійсно вам підходить. Можливо, він не буде зроблений за індивідуальним замовленням (поки що), але ми до біса близькі до цього. Ви відчуєте це одразу.

Наші продукти та матеріали протестовані та сертифіковані.

Коли мова йде про контрацепцію та захист, другий шанс трапляється рідко. Тому все має бути завжди на своєму місці. Помилки - це табу. Щоб запропонувати вам повну надійність, наші презервативи сертифіковані та проходять ретельне тестування. Першокласна якість для нас є абсолютною мінімальною вимогою - адже не тільки розмір повинен відповідати, але й все інше.

Ідеальна поса дка та першокласні матеріали гарантують високий рівень безпеки.

Страх і занепокоєння під час сексу - це непотрібні вбивці задоволення, а тому для нас вони абсолютно неприйнятні. Ось чому MISTER SIZE не лише дарує вам приємні відчуття, але й гарантує максимальну безпеку. Завдяки індивідуальному розміру та оптимальній посадці, все сидить саме так, як має сидіти. Ніяких недоліків - лише надійний захист для найкрасивіших годин разом.

Те, у що ми віримо!

У MISTER SIZE ми хочемо подарувати кожному, незалежно від його фігури, найкращий секс у його житті. Саме тому ми розробили продукт, який є настільки ж унікальним, як і його власник.

Amazing Sex for everyone!

Чудовий секс для всіх - наше кредо

Секс розслабляє, секс приносить задоволення, секс робить вас щасливими - секс робить (майже) все краще. Ось чому ми також вважаємо, що кожен заслуговує на чудовий секс. Не один раз, а знову і знову. Для цього не повинно бути зайвих перешкод, але нам потрібні прості методи контрацепції без турбот і побічних ефектів. Ось чому ми віримо в MISTER SIZE. Тому що MISTER SIZE робить це можливим.

Mister Size - цей презерватив підходить тобі!

З баченням «Досконалість презервативів» наша творча команда Vinergy постійно працює над створенням презервативів ще кращими — ще більш реалістичними. Наша вимога: Секс із презервативом має бути таким же хорошим, як і без! Це те, до чого ми прагнемо щодня. Після майже 20 років пристрасті та досвіду з презервативами потрібного розміру ми вивели на ринок Mister Size. MISTER SIZE — це презерватив, який виглядає як презерватив, захищає як презерватив, але зовсім не схожий на звичайний презерватив, коли його використовуєш. чому Тому що чоловіки і жінки майже нічого цього не відчувають. Але не тільки неймовірно мала товщина помітно збільшує задоволення: MISTER SIZE доступний у семи різних розмірах- зрештою, найкращий предмет кожного чоловіка також дуже індивідуальний.

Хочете дізнатися більше про Mister Size? ...тоді подивіться на цю сторінку.

Як визначити розмір презерватива, ви можете дізнатися тут.

Ні, майже жоден контрацептив не є на 100% безпечним. Безпека методів контрацепції розраховується за допомогою індексу Перла. Презервативи мають індекс Перла 2-12. Це означає, що на кожні 100 жінок, які користуються презервативами протягом року, від 2 до 12 завагітніють. Порівняно з іншими контрацептивами, презерватив знімається досить погано. У більшості випадків це спричинено помилками програми. Ви можете дізнатися більше про правильну заявку тут. Однак, коли йдеться про захист від ЗПСШ, таких як ВІЛ, сифіліс, гонорея, гепатит В і гепатит С, презерватив забезпечує високий рівень захисту.

Презервативи в основному виготовляються з гумоподібних матеріалів, в основному з латексу. Вони використовуються під час сексу для захисту від небажаної вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом, і натягуються на ерегований пеніс перед статевим актом. Окрім стерилізації, презерватив є єдиним доступним чоловічим засобом контрацепції.

Презервативи самі по собі не мають побічних ефектів. Однак якщо у вас алергія на латекс, він може спровокувати алергічну реакцію. Близько 2% людей страждають від алергії на латекс. Тому існують також презервативи без латексу.

До FAQ