Skip to main content

Команда Mister Size

У нашому сімейному бізнесі всі співробітники повністю віддані своїй справі і з ентузіазмом прагнуть надати вам найкращий досвід користування презервативами. Дізнайтеся більше про людей, які стоять за компанією Mister Size, зазирнувши за лаштунки. Познайомтеся з нашою командою.

Якщо у вас є запитання, пропозиції чи критика, ми завжди раді допомогти. Ми серйозно ставимося до всіх відгуків, щоб щодня покращувати ваш досвід використання презервативів MISTER SIZE. Будь ласка, не соромтеся використовувати контактну форму.

Eva

Наше бачення зробити відповідні презервативи доступними у все більшій кількості країн по всьому світу, і це разом з нашою чудовою командою - моя пристрасть! Мій гарний настрій зазвичай заразливий. Я люблю хороші ідеї, а ще більше - швидко втілювати їх у життя разом з командою. Як виконавчий директор, я забезпечую загальний огляд і бачення, а також хорошу командну роботу.

Jan

Чому взуття буває потрібного розміру, а презервативи - ні? Я ставив собі питання, які не ставив ніхто інший. Як засновник інтернет-магазину презервативів Vinico, як людина, яка стала співавтором бренду презервативів My.Size і зробила його відомим у Німеччині, а також як винахідник Mister Size, я розробляю ідеально відповідні рішення для наших клієнтів у багатьох країнах світу, використовуючи креативність, дизайнерське бачення та понад 20-річний досвід роботи в презервативному бізнесі.

Gunther

Я обожнюю контакти та обмін думками з нашими клієнтами. Щодня я отримую величезне задоволення від того, що ми разом розробляємо ідеї та втілюємо їх у життя. Знайомитися з клієнтами та людьми з усієї Європи та за її межами, а потім піклуватися про них та обмінюватися ідеями на рівні очей - це справа, близька моєму серцю. Я ідеально підходжу для Mister Size, тому що я знаходжу індивідуальні рішення разом з моїми клієнтами, щоб зробити Mister Size ще більш успішним. Творчо та з нестримним оптимізмом я завжди знаходжу нових захоплених клієнтів, які продовжують робити Mister Size відомим як чудовий презерватив.

Bastian

Я працюю в Mister Size з самого початку і пов'язаний з компанією з 2013 року. Робота в Mister Size, як і презервативи, дуже добре мені підходить, тому що я з ентузіазмом працюю над новими проектами і завжди в пошуках правильного рішення. Мені подобається різноманітність завдань у Mister Size, чи то створення веб-сайту, організація закупівель та міжнародної логістики, чи навіть міжвідомча підтримка у сфері маркетингу та продажів.

Tatjana

Мені подобається використовувати свій творчий потенціал у найрізноманітніших сферах діяльності компанії. Мені подобаються різноманітні завдання та нові виклики кожного дня. Турбота про наших B2B та B2C клієнтів та їхні позитивні відгуки про наш продукт є моїм найбільшим стимулом.

Ще Альберт Ейнштейн знав.

Успіх приходить тоді, коли ти робиш те, що любиш.

Bianca

Стажери готують лише каву? Тільки не в електронній комерції в MISTER SIZE! Навіть будучи стажером, я був у гущі подій з першого дня і зростав разом з постійно зростаючими завданнями. Тепер, коли я завершила навчання, моя увага зосереджена на нашій сфері електронної комерції та маркетингу. Будь то публікації в блозі, інформаційні розсилки або обслуговування клієнтів: Я якнайкраще інформую наших B2C клієнтів про MISTER SIZE, правильний розмір презервативів або останні тенденції в сексі та коханні.

Не забувайте

Звісно, не можна не згадати про всіх працьовитих людей в нашій команді, про яких тут не згадано, які підтримують нас енергійно та з повною віддачею для Mister Size, як всередині, так і ззовні. Будь то наші партнери з маркетингу, податків і, найголовніше, наші працьовиті складські працівники, які доставляють нашу продукцію до вас додому або в численні магазини.

Ваш прямий контакт з нами

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Німеччина

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Захист даних дуже важливий для нас