Skip to main content

Історія MISTER SIZE - бачення ідеального досвіду використання презервативів

Поклавши руку на серце: Хто з чоловіків насправді любить презервативи? Мабуть, майже ніхто. Навіть засновник нашої компанії Ян Вінценз Краузе досі не користувався ними. В аптеці є лише стандартні розміри. Презерватив - це такий собі прикрий обов'язок захистити себе і свого партнера від інфекційних захворювань, запобігти небажаній вагітності - але загалом стара добра гума вважається вбивцею хтивості. Кульгаве минуле. Тож ми у Vinergy вирушили на пошуки презерватива, який би ідеально прилягав до тіла, не обмежуючи при цьому задоволення. Результатом наших пошуків став MISTER SIZE.

Так з'явився Mister Size

Все почалося з думки: чому ми носимо взуття правильного розміру, але не презервативи? Для Яна Вінценца Краузе, винахідника MISTER SIZE, все завжди повинно сидіти добре. Так само має бути і з презервативами. Так народилася ідея: презервативи правильного розміру!

2001 - Перший інтернет-магазин з функцією пошуку презервативів

У 2001 році Ян заснував інтернет-магазин Vinico, який і досі допомагає користувачам презервативів знайти потрібний презерватив за допомогою функції пошуку презервативів.

Інтернет-магазин відповідних презервативів швидко став відомим у Німеччині. Його популярності в Німеччині сприяли численні публікації в ЗМІ (наприклад, у журналах Focus, Men's Health) та виступи на телебаченні, зокрема, на шоу Кая Пфлауме (Kai Pflaume). Співпрацюючи з Bravo, ProFamilia і навіть з американським дослідником сексу Девідом Шнархом, Ян здобув послів цієї теми. Водночас способи зацікавити людей темою ставали дедалі витонченішими. Наприклад, були створені вимірювальні інструменти, такі як Condom Sizer, за допомогою яких чоловіки можуть легко визначити свій розмір. Бачення переконати якомога більше людей в усьому світі використовувати відповідні презервативи ставало все більш конкретним.

2008 рік - розробка перших презервативів за розміром

У 2008 році прагнення створити презерватив, що ідеально підходить, стало реальністю: в компанії Axel Roth (R&S Consumer Goods GmbH), досвідченому виробнику презервативів, Ян зустрів бізнес-партнера і виробника, який поділився з ним ідеєю і доручив виготовити презервативи MY.SIZE найвищої якості і в 7 розмірах. Презервативи My.Size продавалися не тільки в нашому інтернет-магазині Vinico, але ми також мали ексклюзивні права на дистрибуцію презервативів My.Size в Німеччині та деяких інших країнах до кінця 2020 року.

2019 - Подальший розвиток до Mister Size

Яна вже не влаштовував той факт, що презервативи повинні ідеально підходити. Твердження, що секс з презервативом такий же хороший, як і без нього, змусило Яна продовжувати працювати над створенням ще кращих презервативів. Для свого проекту Ян зміг завоювати найбільшого у світі виробника презервативів - компанію Karex. Karex стверджує, що є піонером на ринку презервативів з точки зору розвитку, якості та сталого розвитку, і виробляє презервативи для відомих світових брендів презервативів. Отже, це правильний партнер для розробки найкращих презервативів.

Незліченні дискусії з клієнтами та роздрібними торговцями зробили значний внесок у розробку презервативів MISTER SIZE, які були випущені на ринок у 2019 році. MISTER SIZE - це результат 20-річного досвіду роботи з презервативами різних розмірів і всієї нашої пристрасті! MISTER SIZE не тільки доступні у 7 розмірах, але й надзвичайно приємні на дотик.

Тадаа! Якщо ти ще не спробував презервативи MISTER SIZE, то можеш прочитати про них тут...

MISTER SIZE - це презерватив, який виглядає як презерватив, захищає як презерватив, але зовсім не відчувається як презерватив під час використання. Чому? Тому що чоловіки і жінки майже нічого не відчувають. Він тонкий. Настільки тонкий, що майже невидимий - лише 0,05 міліметра. Нічого не відчувається, але при цьому оснащений усіма необхідними засобами захисту, щоб дозволити вам повністю сконцентруватися на своєму партнері та його інтимних бажаннях під час гарячих занять любов'ю.

Але не лише зникаюче тонка товщина є відчутним підсилювачем задоволення: презервативи MISTER SIZE доступні в семи різних розмірах - адже найкращий екземпляр для кожного чоловіка дуже індивідуальний. Наші презервативи ідеально прилягають до ерегованого пеніса, зливаючись з ним у єдине ціле. Шкарпетки або рукавички також доступні в декількох розмірах, щоб вони не перетискали і не були надто широкими та не втрачали своєї міцності. Різні розміри презервативів є цілком логічними та послідовними. Навіть вимірювання окружності презерватива за допомогою MISTER SIZER - це приємне відчуття. Одягання презерватива, що ідеально підходить, стає захоплюючою частиною заняття любов'ю. У минулому пошук презерватива асоціювався з хтивою діркою - але сьогодні чоловіки і жінки швидко виявляють, що тонкий, як вафля, презерватив, що ідеально облягає, є ключем до безтурботної насолоди.

Ви можете віддаватися безмежному екстазу, не боячись зісковзнути, лопнути або навіть загубити презерватив. Фелікс і Нора, пара з Віттенберга, спробували MISTER SIZE - і більше не хочуть займатися коханням без нього. "Ми можемо відпустити себе - і отримувати задоволення від життя", - кажуть вони. "Під час сексу я витаю в хмарах, а не думаю про контрацепцію", - написала інша клієнтка. Використання MISTER SIZE гарантує саме це - ви можете віддаватися коханню, а презерватив зробить все інше.

Наша творча команда Vinergy постійно перебуває в пошуках інноваційної ідеї, лоскотливої новинки, яка обіцяє ще більше задоволення і вищий еротичний фактор. Якщо ви хочете мати гарний секс, ви повинні мати можливість дати волю своїм думкам - це було відправною точкою. Потягнутись за презервативом має стати само собою зрозумілим - без психологічного тиску, без страху, без внутрішнього гальма. Те, що довгий час вважалося безнадійною справою, тепер стало реальністю завдяки MISTER SIZE.

Наша мета - зробити так, щоб кожна людина могла мати найкращий секс у своєму житті - незалежно від того, в якій формі він відбувається - навіть з презервативом. Ми постійно працюємо над цим і будемо раді отримати будь-який зворотній зв'язок. Тому не соромтеся звертатися до нас у будь-який час, якщо у вас є запитання, пропозиції чи ідеї щодо покращення.